Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja elmentem egy buliba a barátnőimmel és eleget ittam ahhoz, hogy belegyek rúgva. Megismertem egy fiút (ő is bevolt rúgva) és hát smároltunk, ő kezdeményezte, de nem tagadom, hogy hagytam. Nemtudom, hogy miért hagytam/tettem ezt. Másnap rettenetesen éreztem magam, undorítónak tartottam magam, még most is így érzek.

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és nem szeretnék szakítani. Nagyon büntudatom van. A teljes igazságot nem szeretném elmondani, nem akarom őt megbántani.

Tudom, hogy hülyeséget csináltam, szégyellem magam.



2017. dec. 31. 14:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* és 17 éves vagyok
2017. dec. 31. 14:32
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha már 5hónapja együtt vagytok akkor én azt ajánlom hogy mond el neki a storyt úgy hogy csak annyi történt hogy szájra puszi nem pedig smárolás és töbször nem fordul elő ennyi szerintem beválna és tedd hozzá hogy bevoltál rugva mert az enyhítő körülmény
2017. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha elég érett voltál ahhoz hogy elmenj berúgni a spanokkal, akkor legyél érett ahhoz is hogy bevald neki a teljes igazságot, és ő majd mérlegel. De fogd ezt fel egy jó leckének és azzal a tudattal, hogy ilyesmire hajlamos vagy részegen,

(önkontroll hiány) később nem fogsz ilyesmibe keveredni.

Bíztatásként: ha tényleg őszinte vagy, és azonnal elmondanád, és megigérnéd neki hogy többet nem teszel, még csak hasonlót se, akkor én spec. elnézném, hiszen emberek vagyunk mind.

Viszont ez a te felelősséged, hogy mit teszel, és hogy milyen állapotban teszed, tehát vállald ha esetleg szakítani fog.

2017. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. dec. 31. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
bárcsak az én barátnőm is ilyen lenne az enyém konkrétan egy ilyen buliba le feküdt egy sráccal aztán hetekig hazudozgatott míg nagy nehezen ki szedtem belőle majd 1 napig tartott a bűntudata :/
2017. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha én lennék a pasid, már nem lennél a barátnőm. Több okból kifolyóglag sem:


- Csaltak már meg és aki egyszer megtette, az megteszi akármennyiszer utána, hiszen már legyőzte az ismeretlent azaz tudja, hogy egy ilyennek mik a következményei, így nincs benne félelemérzet.


- A fene nagy női bűntudat 48 óra alatt elillan.


- Nem tudnám elfelejteni + megalázó nekem főleg ha még próbálnál is vigasztalni.


- Nagy valószínűséggel nem engednélek el soha többé bulizni. Még akkor sem ha velem jönnél. És mivel nem szeretek zsarnok szerepben tetszelegni és nem éreznéd magad jól Te sem, Te balra én jobbra, csá!


Folytassam még? Lehet a rosszindulatért lepontozni!


BUÉK!


21F

2017. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen lány egy pasinak sem kell csak mondom.

Maximum rövid távra.


1000 Ft-ot sem, nemhogy érzéseket vagy titkokat bíznék rád.


Mivel nem mondod el neki, ezért kihasználod őt, saját céljaidra. Ennyi.

2017. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Hatos vagyok.


Csak képzeld magad a barátod helyébe... :)

2018. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egyedi eset volt hallgass,mint széklet a gazban.
2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

1. válaszoló, te ugyanolyan féreg vagy, mint a kérdező.


1. az alkohol nem magyarázat semmire

2. ha van benned gerinc, elmeséled neki teljes egészében és szakítasz vele, hogy legyen esélye arra, hogy nálad normálisabb, különb nőt találjon, nem kislányt, mint te.

2018. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!