Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat hogy mondjam el neki? 18L

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 13:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
6%

Csak egy csók? Nem komoly dolog, nem érdemes problémáznod rajta. Én nem is nevezném megcsalásnak, még egy kis botlásnak is gyenge. Nem érdemes elmondanod és kockáztatni a veszekedést.

Ha utólag kiderülne, még mindig megmondhatod, hogy nem jelentett semmit, már régen elfelejtetted. Nem is te kezdeményezted, meg piás is voltál, stb., működtesd a fantáziádat és bagatelizáld el.

2020. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és megbocsájtotta viszont azt mondta hogy legközelebb ne csináljak ilyet ezért 1 hónapig se csók se több nem lesz köztünk. Én megértettem és elfogadtam úgy érzem hogy megérdemlem az biztos hogy ezek után soha többé nem csinálok ilyet.
2020. febr. 28. 22:57
 13/28 anonim ***** válasza:
22%
Na, elég flúgos lehet az illető ha "megbocsátotta", de mégis azzal büntet, hogy most egy hónapig semmi. Ha tényleg szeretne, akkor ezzel főleg magát büntetné. De ha normális lenne és tényleg szeretne akkor ezt nem így kezelné. De hát te tudod mi kell neked. :)
2020. márc. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
#9-es vagyok. Elég érdekes megbocsájtás az, hogy: megbocsájtok, de előtte engedd meg, hogy megbüntesselek. 1 hónap baromi hosszú idő ilyenkor, szerintem ez olyan, mintha valaki szünetet kér a kapcsolatban, szóval közben erőt gyűjt a szakításhoz és akár keres mást. Én nem lennék ennyire nyugodt a helyedben, mert ebben az esetben már semmi sem lesz ugyanaz, főleg 1 hónap szünet után. Nem csodálkoznék, ha 1 hónap múlva eljátszaná 1-2 hétig, hogy minden rendben, majd egyszer csak mondaná, hogy mégsem tudja magát túltenni ezen, és valljuk be, teljes joggal.
2020. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
9%
Szerintem ne mondd el neki. Aki elmondja, valojaban a sajat lelkén akar könnyiteni.
2020. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
7%

terhes lettél vagy nemi beteg?

ha egyik se akkor nem mond el,gajra mehet a kapcsi...ami megcsalás setén még nem veszett fejsze nyele. kivéve ha azért csaltadmeg mert már nem szereted.

2020. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
21%
Sehogy. Már nem érdemes. Ha megcsaltad, akkor már nem is olyan fontos neked, hogy érdemes volna megbántanod ezzel. Ennyire azért lehetsz udvarias és lépj tovább.
2020. márc. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
0%
meg is dugott ? Szerintem ne mondd el ha más nem fogja neki elmondani.
2020. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
0%
Csupán gyakorlatot akartál szerezni...- és közben vigyorodj!!!
2020. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
9%

Helló!


Biztos, hogy meg kell vele osztanod ezt az élményedet?! :)

2020. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!