Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki ezt megmagyarázná?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt megmagyarázná? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőm sosem akar jönni az ilyen baráti összejövetelekre, ha meg elrángatom mindig full durci vagy folyton engem agyusztál, csókoljam meg, meg simogassam, meg legyünk együtt. Dehát ott vagyunk együtt mindannyian. Sőt minden héten elviszem randizni étterembe, szóval nem paraszkodhat! Mit csináljak? Szakítsak vele? 17F

2020. febr. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Még gyerek fejben
2020. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túlságosan ragaszkodik hozzád. Próbálj vele beszélni erről, mert szerintem ez nem teljesen normális. Jó oké, szeret téged, de azért ez mégiscsak túlzás...(hozzátenném ezt lányként írom)

Mondd el, hogy ez téged zavar és próbáljon leszokni róla vagy legközelebb ne vidd magaddal, amikor a barátaiddal találkozol.

2020. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nőtt fel egy kapcsolathoz ki akarvsajatitani ezek a lanyok szoktak betegesen féltékenyek lenni sztem dobd!
2020. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!