Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok együtt alvás párotokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok együtt alvás párotokkal?

Figyelt kérdés
Csajok, köztetek van olyan, aki nem tud úgy aludni, hogy a párja szorosan átöleli? Ha például engem ölelnek, kicsit fulladó érzés tör rám. Valakinek van még ilyenje? Vagy valami más?

2020. febr. 20. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudok úgy aludni.A kapcsolat elején persze poén, meg romantikus szorosan összebújni, ismerkedni egymással. De egy idő után azért szerintem ritka, hogy ez megmaradjon. Legalábbis jó annak, aki nyugodtan és mélyen tud így is aludni. Én mindig felébredtem, ha a párom mozdult egyet, nagyobbat szuszogott a fülembe. Gyakran elgémberedtem, meg ő is és egyikünk se mert megmozdulni, nehogy felébredjen a másik. Nekünk az alakult ki, hogy az alvás elején átölelem v.ő engem, aztán mikor már épp elaludnánk lazítunk a közelségen.
2020. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nagy ritkan alszunk el kifli pózban, vagyis hogy ram baxsza kezet, mert baromi nehez es megfulladok. :D Kicsivel tobbszor hogy a hatan van en meg oda bujok. A leggyakoribb (90%), hogy egymasnak hattal alszunk el, a hatunkat össze érintve, mert így zavarjuk egymast a legkevésbé.
2020. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi főleg nyáron alszunk úgy, hogy az ágy két végében elterülve, és középen fogjuk egymás kezét.

Tényleg aranyos az összebújás, de nem túl kényelmes egyikőnknek sem.

2020. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
Nem, sosem működött.
2020. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom általában háton fekve alszik, én meg a mellkasán. Mármint mindig így alszik el... Ő mélyen alszik, tehát úgy is marad, de én mire felkelek biztosan elforgolódom valamerre.
2020. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom akivel ez működött, a jelenlegivel nem. Főleg azért mert jóval fázósabb, kétszer olyan vastag takaróval alszik mint én. Szóval ha így összebújunk, hozza a takaróját is én meg majd' megsülök. Érdekes csak alvás közben ennyire fázós
2020. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

En imadok ugy aludni ha megolel hatulrol. Legtobbszor igy alszunk

O 23/F, en 22/L

2020. dec. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!