Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátOM más lánnyal fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátOM más lánnyal fog táncolni a szalagavatón?!

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, előtte nem ismertük egymást, max. látásból. Mi évfolyamtársak vagyunk, az a csaj az ő osztályátrsa. Most, hogy előkerült az osztályban a szalagavató kérdése, egy csomó pár már bejelentkezett. A barátom elmondása szerint a csaj már akkor "lestoppolta", mikor mi még nem voltunk együtt.

Nagyon kellemetlenül érintett/érint a dolog, főleg, hogy nekem még nincs is párom. A csaj biztos megsértődne, de azt gondolom, nonszensz, hogy holmi lányka érzéseit jobban szem előtt tartja, mint a saját barátnője érzéseit.

Mikor megemlítettem neki egy nevet, hogy ha minden kötél szakad, akkor azt a srácot választanám, láttam, hogy nem tetszett neki a dolog és képeket vágott. Az teljesen okés, hogy ő mással, de én már nem tehetem meg ugyanezt. Szóval ő azt szeretné, hogy amíg ő azzal a csajjal elkeringőzget, addig én a sarkoban ülve búslakodjak? (:



Mennyire okés így ez a helyzet? Jogosan esik rosszul a szituáció? Vagy csak túlreagálom?


2020. márc. 1. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem évfolyamtánc van, akkor lehet a te párod is. Bár a szalagavató még elég sokára lesz, ki tudja mi lesz veletek addig.


Nyugodtan válassz másik srácot.

2020. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
32%
Jogosan. Ez így nagyon gáz. Részemről lapát lenne, az biztos.
2020. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
87%

Mindketten szánalmasan viselkedtek.


Te egy hisztérika vagy, aki ahelyett hogy örülne, hogy kifogott egy megbízható, szavatartó fiút, vergődik a féltékenységtől. Te vagy egy "holmi lányka", nem az osztálytársa, hiszen őt régebbről ismeri, és elég gáz lenne, ha az ígéretét megszegve visszalépne.


Ő szintén olyan nevetséges mint te, mert szintén ok nélkül féltékenykedik. Már itt látszik, hogy ha együtt maradtok, akkor neki bármit lehet majd, neked meg kuss lesz a neved.


Végülis megérdemlitek egymást, legalább nem egy normális embert keserítetek az alaptalan féltékenységgel, hanem egymás idegeire fogtok menni.


Csak egy dolgot nem értek. Miért került ez a kérdés a FELNŐTT párkapcsolatok kategóriába?

2020. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
95%

Ez már le volt beszélve. Ebben igaza van.

És ha addig szakitotok? Akkor újabb csere?

Válassz mást. Ha pofakat vág, az az ő baja.

2020. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Hagyományosan a férfi kéri fel a nőt keringőre. És a férfi hívja el a bálba a nőt. Persze, tudom, hogy para van, mi lesz, ha nem lesz párod, meg a fiúknak ciki ez az egész. De várd ki, hogy felkérjen valaki. Ha már elkezdődtek a próbák, és még mindig nincs párod, akkor nekiállhatsz vadászni. A barátoddal ne veszekedj emiatt. A szalagavatónak csak egy része az osztállyal táncolt keringő. A műsor után még szokás ott maradni a bálon. Ilyenkor felkérhet a barátod is keringőzni, táncolni. Meg az afterpartyn is lehet szerelmeskedni. Ha már megígérte a barátod a másik lánynak, hogy táncol vele, nem illik visszamondani. De ha együtt vagytok, próbán kívül is gyakorolhattok, táncolhattok a barátoddal. Teljesen megértelek, hogy ez most a kamasz lelkednek katasztrófa és világvége. De hidd el, ennél sokkal komolyabb problémákon is átlendülnek párok.
2020. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Arról nem is beszélve, hogy még nagyon sok idő van szalagavatóig. Addig még húszszor át fognak varjálódni a most fixre bejelentett párok. Úgyhogy nyugalom, most élvezd az új szerelmet és koncentrálj az érettségi tárgyaidra. A szalagvató meg majd összeáll. Mire ki kell menni eltáncolni, addigra minden rendezôdni fog, hidd el.
2020. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Barackoshányás ***** válasza:
74%

Előző : ja, a fiúnak illik, de ha már az egész évfolyamnak megvan a párja, nem fog hozzá egy 10-es (/fiatalabb) odamenni, hogy van e már párja. Ilyenkor a lány kéri fel őt.


Amúgy ja, furák vagytok, én valószínűleg a csaj helyében megkérdezném, akartok e együtt táncolni, én meg keresném mást. A barátod meg gáz, miért féltékenykedik, ha ő is mással táncol?

2020. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Megértem teljesen hogy miért nem tetszik a helyzet. Én a lány helyében is kellemetlenül érezném magam, hogy valaki másnak a barátjával fogok táncolni. Érthető az is hogy a srác nem akarja megbántani a lányt, de tudom, nekem is nagyon rosszul esne. Ez a "lestoppolás" dolog, pedig hülyeség. Ha én mással akarok táncolni, akkor mással táncolok ennyire egyszerű. Szerintem a csaj is megértené valahol, hogy ez lenne az ésszerű.
2020. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A szalag avatón a keringő az osztály tánc.


Célszerű osztálytársat választani, hisz vele fogjátok a próbákat gond nélkül összeegyeztetni :)

Abban az esetben, ha neki nem lenne párja. És a te osztályodból nem fosztanál meg egyetlen fiút sem a tánc lehetőségétől, lehetne a párod :)


De ne reagáljuk már túl bakki.

Tessék vele ezt megbeszélni.

Majd ráérek vitatkozni hogy miért nem vette ki időben, vagy hogy miért iszik.

Vagy miért nem fizeti a gyerek tartást.

Vagy ha jó szülő lesz, miért kirándulni mentek, mikor te valami extrémebbre vágysz :D

2020. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok srácok, de már egyikőnk sem kamasz; ő a 19-et tölti nemsokára, én is elmúltam 18.
2020. márc. 1. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!