Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok az exemmel táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok az exemmel táncolni szalagavatón!?

Figyelt kérdés

9-10.-ben együtt voltunk, aztán szakítottunk. 9. év elején megbeszéltük, hogy bármi legyen, szalagavatón megmaradunk táncpartnereknek, hogy ne olyannal kelljen táncolnunk az osztályból, akivel pl. nagyon nem akarunk... A szakítás után persze ez is felmerült, és akkor is mondtuk, hogy oké, maradjon így, mert nekem azóta van barátom, és külsőst úgyse lehet táncolni vinni, így a barátommal nem táncolhatnék az osztálytáncban. Akkor még így is gondoltam, de most már, bár jóban vagyunk, nagyon változik, és ő ezt nem veszi észre magán, de engem egyre jobban idegesít a viselkedése... de nem csak ez az ok, ami miatt nem akarok vele táncolni, hanem maga a szituáció, hogy ott lesz az ő családja is, az enyém is, a párom is, és nekem nagyon nem lenne kedvem jó pofát vágni az egészhez... Romantikus keringő, amit végignéz mindenki... Ezt megpróbáltam neki normálisan elmagyarázni, de kiakadt, pedig van egy lány, akivel ő jóban van, és őt simán felkérhetné... De hogy nekem biztos vele van bajom meg minden...

Az a gond, hogy lassan itt az év vége, és az ofőnk egyre inkább mondogatja, hogy válasszunk párt, mert év végén le kell adnia a listát.

Tudnék beszélni én is még 1-2 sráccal, akiknek nincs még párjuk, és normálisak, de hogy tudnám "levakarni" magamról az önsajnáló exemet?

Előre is köszi a normális válaszokat! 17L



2013. ápr. 9. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Határozottsággal.
2013. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríthet rá, hogy vele táncolj. Oké, hogy megbeszéltétek, de az majdnem 3 éve volt, kis 14-15 évesek voltatok, és akkor gondolom épp szerelmesek voltatok egymásba, ilyenkor könnyen ígér ilyet az ember. Azóta viszont teljesen más a helyzet, megértem, hogy nem akarsz vele táncolni. Mondd meg neki, hogy nem, és kérj meg egy másik fiút.
2013. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!