Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek önzőség a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önzőség a barátomat arra kérni, hogy ha velem nem tud a szalagavatón táncolni, akkor ne mással se táncoljon?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal.Ő most végez a suliban,decemberben lesz a szalagavatója.Én egy másik suliba járok,ezért az óráimat nem tudom hozzáegyeztetni a táncpróbákhoz...meg sajnos pénzem se nagyon lenne,hogy menyasszonyi ruhát béreljek.Szerintetek önzőség arra kérni,hogy ha velem nem táncolhat akkor mással se tegye? Nem tudnám elviselni,hogy más lányt lássak a karjaiban és,hogy mással keringőzzön.

Segítsetek tanácsokkal légyszi

egy 17 éves lány


2010. szept. 9. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
én azonnal kidobnálak.
2010. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ritka önző dolog.
2010. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Igen, önző.
2010. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
próbáld csak megoldani, ha nem megy, hagyd mással táncolni!
2010. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is most lesz a szalagavatóm és énse a barátommal táncolok mert nem ér rá de énse örülnék neki ha azzal állna elő hogy akkor ne táncoljak.Szerintem is önző dolog.
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
önző dolog...
2010. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
a tánc az nem dugás baz*meg!!!
2010. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Súlyos önértékelési problémád van, önbizalomhiánnyal. Ezért vagy féltékeny.
2010. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
EZ nem önzőség.egyszerűen hülyeség.a szalagavató kötelező dolog és nemm ondhatja azt hogy nem megy el vagyis mondhatja de most komolyan ez a legfontosabb?Ez csak tánc az istenit... -.-
2010. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
A szalagavató egy elég nagy esemény szerintem mindenki életében. Úgy visszaemlékezni rá, hogy "nem táncoltam csak unatkoztam míg a többiek jól érezték magukat"... Igen, elég önző dolog.
2010. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!