Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mekkora az elfogadható korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, a lány pedig 14 éves, és többen szóltak nekem, hogy ez már gáz, nem szabadna erőltetni. Viszont azt tudni kell, hogy a lány igen érett a korához képest, és itt nem csak testileg gondolom, hanem szellemileg is.

Jól nevelet, családjával, különösen anyjával jó viszonyban vagyunk.

Nekem nem jutott eszembe, hogy sok a különbség, de mondták, hogy hat év még gombócból is sok, bár én annyit simán megeszek, ha szilvás... Jó, viccet félretéve: a kérdés adott.



2020. márc. 2. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon kedvelem a fiatalabb lányokat(csak tini barátnöim voltak) de szerintem 14 éves lány az túl fiatal még, egy érettel sem találkoztam vagy beszéltem. 16 éves alá szerintem ne nagyon menj
2020. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

(X/2)+6=Y

X a te korod, Y a legfiatalabb vallalhato partneré.


Azaz jelen esetben 16.

Én 31 vagyok, nálam ez 21. A barátnőm amúgy pont ennyi. Életkora válogatja.

2020. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 Milyen gyökér elmélet alapján született ez a matematikai képlet?
2020. márc. 2. 10:15
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem gáz egyáltalán. Igaz csak barátság, de nekem 11 éves barátaim voltak 18 évesen. Kb ugyan ott van.
2020. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

#3

Nem elmélet, hanem empirikus tapasztalatok. Egyébként elèg közismert, kb a kapcsolatok 99%a bele is esik. Persze dugni lehet fiatalabbal, de komolyra ez a szitu.

2020. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Amikor az étteremben valaki azt mondja rátok, hogy Pedofil, ne hagyd, hogy tönkre tegyék a 10 éves évfordulótokat!
2020. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 Nem fogják! Ígérem, hű maradok az elvek realitásához.
2020. márc. 2. 10:44
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

szerintem 4 év.. a 6 már rengeteg.. főleg ebben a korban

25/F

2020. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Adtam egy objektiv, tartalmas, szeleskoru valaszt peldakkal alatamasztva. De te nem velemenyt akartal hallani, hanem tapsikolo tomegeket akik validálják a pedóskodásod, szoval lepontoztál. Hatjo. Latszik hogy mèg te is gyerek vagy végülis.

#2 voltam

2020. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Csicuki ***** válasza:
78%

Fiatalabb korban a kisebb korkülönbség jobban elfogadott de ha te 26 lennél a csaj megy 20 akkor az természetes lenne mindenki elfogadná nem szólna érte senki

Amúgy ha jól elvagytok egymással akkor nincs vele gond

2020. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!