Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mekkora az elfogadható korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, a lány pedig 14 éves, és többen szóltak nekem, hogy ez már gáz, nem szabadna erőltetni. Viszont azt tudni kell, hogy a lány igen érett a korához képest, és itt nem csak testileg gondolom, hanem szellemileg is.

Jól nevelet, családjával, különösen anyjával jó viszonyban vagyunk.

Nekem nem jutott eszembe, hogy sok a különbség, de mondták, hogy hat év még gombócból is sok, bár én annyit simán megeszek, ha szilvás... Jó, viccet félretéve: a kérdés adott.



2020. márc. 2. 09:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem 20 évesen legyél képes egy korodbeli lányt összeszedni, ne a 14 évesek körül kanoskodjál, bármennyire is érett legyen a korához képest (szerinted).
2020. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit leírom bővebben:D

Hát ahogy írták is, más a 6 év egy 20 és 26 éves közt és egy 20 és 14 éves közt.

Lehet hogy érettebb mint a többi 14 éves, de ha visszagondolok az én 14 éves koromra és a mostanira, vagy csak megnézem bármilyen 14 év körüli rokonom, neked 20 évesen sokkal érettebbnek kéne lenned nála.

Ha tényleg szeretitek egymást akkor én nem mondom hogy emiatt szakítanotok kéne, de tényleg elég fura ez számomra hogy 20 évesen felnőttnek számítasz és ő meg még csak most kezdte a serdülőkort kb :)

Te valószínűleg gondolsz egyet és elmész csakúgy egy moziba, buliba, nyaralni, akárhova mert már nem kell a szüleid engedélye, de neki 14 évesen még mindig el kell kéretőznie (gondolom) és függ a szülei pénzétől is hogy adnak-e neki pl. egy mozira (mivel gondolom 14 évesen még nem dolgozik rendszeresen).

Ha a komolyabb dolgokat nézzük akkor te 2-3 éven belül lehet összeköltöznél vele, de ő akkor még nem fog tudni. Te lehet pár éven belül gyereket szeretnél (jó ez egyén függő, de nem ismerlek szóval ezt is felhozom), ő még nem valószínű.

Szóval ezek fogják a nagyobb problémát okozni szerintem ha együtt maradtok és ezért is nem olyan elfogadott ez, mert egyszerűen neki azok még túl távoliak amik neked már lassan ott kopogtatnak az ajtódon

2020. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom az embereknek mi a baja ezzel a kapcsolattal.

Az, hogy nem akarják, hogy a 14éves lányok dugjanak.

Ha a 14éves fiúk dugnak az annyira nem zavarja az embereket, mert fiúk. Az se zavarja őket, hogy attól még, hogy mondjuk egy 20éves elutasítja, egy 15-16éves fuckboyal vagy a buliban összeszedett csávóval is simán dugni fog, ha akar.

2020. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
84%

Szerintem semmi baj sincs vele.

Én is elég fiatal vagyok és engem sem a saját korosztályom vonz...

Arról viszont nem tehet senki, hogy melyik korosztályt preferálja.

Hajrá!😁

L

2020. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%

Egy testileg sokkal érettlenebb korosztály.

Vajon mi lehet kifogásolható?

2020. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem semmi gond vele. A mai 14-16 éves korosztalyon nem latszik a kor. Siman lehet őket többnek nézni.

Én szívesen lennék együtt ilyen csajjal, bár én több vagyok. Lehet nem mindenben olyan érett gondolkodású, de láttam hasonló, komoly csajt már.

2020. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14 az még elég fiatal....

Lehet bármit mondani, sosem lesz egy gyerek " érett" szellemileg...

2020. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a korkülönbség, a te esetedben 6 év nem sok, de egy 14 éves lány (még ha a gondolkodása érett is) nagyon fiatal.
2020. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 14:35


Marha rosszul látod. Szülőként, semmi bajom nincs azzal hogy a 14 éves lányom mondjuk az egykorú kis barátjával felfedezik egymást meg a szexet. Ez természetes és oké! Na de az, hogy egy 20 éves, izzadtságszagú, büdös lehelletű paréj aki a saját korosztályában senkinek nem kell az én lányom körül legyeskedjen és az undorító testével akár csak egy másodpercig is hozzáérjen, brrrr...Kiráz a hideg a gondolattól is! EZ a baj!

2020. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, a párom anno 14 volt én meg 19 mikor összejöttünk, testileg, lelkileg fejlett volt és azóta is együtt vagyunk. 47/F
2020. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!