Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel háláljam meg ezt neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel háláljam meg ezt neki? Valakinek van valami meglepetés ötlete?

Figyelt kérdés

A barátnőm 17 éves én 18. Kb 4 éve ismerjük egymást, de szerintem párkapcsolatunk csak 3 éve van. Versenyszerűen műkorcsolyázunk és 4 éve vagyunk ott is partnerek. A kapcsolatunk csodás, nagyon sok kíván átmentünk már, nincsenek tabuk, és nagyon nagyon szeretjük egymást. Most hétvégén volt egy versenyünk amin az közös hibából elesett és megsérült de felállt és végigcsinálta velem jobban mint valaha. A versenyt megnyertük az ő erőfeszítései miatt. Szeretném valahogy meghálálni, de vasárnap ezen töröm a fejem és semmi különleges nem jut eszembe! A barátnőmről páp mondat:

Nagyon érzékeny lány, aki állandóan mosolyog és vidám. Romantikus beállítottságú. Ha elbukik akkor mindig fel àll és még erősebben küzd! Nagyon szeretem és szeretném meglepni!



2020. márc. 5. 09:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*kihíváson átmentünk
2020. márc. 5. 10:14
 2/8 A kérdező kommentje:

* amin a barátnőm közös hibából elesett

Nem volt helyes a mondat bocsánat!

* vasárnap óta ezen töröm a fejem

*pár mondat


Némi kiegészítés a barátnőmről szóló részhez:

Szóval nagyon gyengéd, nagyon tud szeretni, önzetlenül mindenkinek segít és mindenkivel nagyon nagyon kedves. Az élet minden területén nagyon sok munkát fektet a sikerébe. Már az én segítségémmel magabiztos, már elfogadja, az amúgy gyönyörű, testét! Nagyon vicces bolondos lány, de nagyon komoly témákról is nagyon komolyan lehet vele beszélgetni. Nagyon aranyos, bújós és szerethető. Egyszerűen nem tudom elmondani mennyire szeretem!

Bocsánat siettem de így már egész

2020. márc. 5. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
3 éve vagytok együtt,és ennyit nem tudsz magadtól eldönteni?
2020. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak ötleteket kértem, az miért akkora baj? Persze vannak ötleteim de valami különlegeset szeretnék!
2020. márc. 5. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Vannak ilyen párnak,

Amire fotót nyomnak.

Ilyen dísz párna szerű.

Szerintem egy közös korcsolyás kép, vagy valami hasonló, elég jó ötlet lehet :)

2020. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jópofa, köszi!!
2020. márc. 5. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Meglepni egy gyertya fényes vacsorával, majd közös fürdőzés, nagy habbal gyertyákkal. Vacsinak lehet a kedvenc étele és ugyan úgy a kedvenc desszert.

Esetleg ha tárgyra gondolsz, vannak olyanok amit az első írt, vagy egy kulcstartó amibe belegraviroztatsz valami olyat ami kapcsolódik hozzátok és ezt mondjuk fürdőzés után vagy előtt oda adhatnád.

Vagy nyáron, ha nyár lenne vagy valami akkor kint a szabadban este felé tábortűz, májvacukorral. Az is nagyon romantikus.

Vagy közös póló, de nekem az első kettő tetszene a legjobban*.*

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

18L

2020. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziii
2020. márc. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!