Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan dolgozzam fel a szakítá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást? Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

több mint 1 évig voltunk együtt a barátommal és hirtelen úgy döntött,hogy szakítani akar,de nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot.Én még nagyon szeretem őt és hiányzik.Elöttem csak futó kalandjai voltak és egy barátja azt mondta,hogy neki sok volt ez a kapcsolat és időre van szüksége.Mikor beszélünk sokszor mondja,hogy tudja,hogy ezt megfogja bánni ezt a döntését és rengeteg félreérthető dolgot mondd pl:ez a megbánás dolog,nem tudja hogy jól döntött e ,néha találkozzunk...stb.Megkérdeztem,hogy a jövőben szeretne e tőlem valamit és azt mondta,hogy nem. Össze vagyok zavarodva.A haverjaival elment egy szakítás felejtő buliba ahol elkezdett kavarni egy lánnyal amit elmondott nekem.Nagyon fáj hogy én még szeretem és nem tudom túltenni magam rajta de ő már mással van.

már 2 hónapja szakítottunk F.21 L:19



2020. márc. 8. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
(szakítás után 2 héttel volt a buli)
2020. márc. 8. 19:43
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Töröld mindenhonnan, ne beszélgess vele. Hagyd a fenébe. :)

Inkább tanulj. Menj egyetemre, nyelvvizsgázz, koncentrálj értelmes dolgokra. Keress egy kis pénzt. Ha lesz időd, akkor sportolj is. Hallgass jó zenéket (ne beforgatós kakikat).

2020. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és az lemaradt,hogy rengeteg közös élményünk van ugyanis nagyon sokat utaztunk nem is nagyon veszekedtünk,volt 2 hét veszekedős időszakunk és ennyi.Egyszerűen nem értem,hogy hogy lépett ilyen hamar tovább az első komoly kapcsolata után
2020. márc. 8. 19:50
 4/4 anonim válasza:
100%
Ahogy az előttem levő írja, hagyd békén, jobb ha nem is beszélsz vele, mert akkor soha nem fogsz elválni tőle, lassan keress egy másik fiút magadnak. Ja és számíthatsz rá, hogy ilyen megtörténhet máskor is, ő legalább rendes volt és nem a hátad mögött kavart más lánnyal, felesleges lenne emiatt a Dunának menned. Még néhány hónap sajnos fájni fog, de majd elmúlik ez az érzés magától, próbáld az élet szép oldalát nézni.
2020. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!