Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egész nap csak fantáziálok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap csak fantáziálok és sírok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/F Soha nem volt még barátnőm, nem is csókolóztam, nem is szexeltem, egész nap csak ez jár a fejemben, de egyszerűen nem akar összejönni pedig próbálkozok, bulikban, mindenhol de nem akar összejönni!

2020. márc. 10. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy próbálkozol, csak önmagad sajnáltatod! Nem is értem mit vársz?! Szeretzünk neked egy csajt? Eloszor is jó lenne ha nem sírnál, fantáziálni tudsz róla, tehát van cél ami hajtson. Nézd meg magad a tükörben ha kövér vagy fogyj le, járj el eddzeni picit, valts frizurát, legyél igényes adj magadra. Ha ezekkel nincs gond, akkor fantáziálás, hiszti, és sírás energiáját csajozasba fektesd és lesz bnod! Annyira nen bonyolult! Írj rá akk neten, vagy utcán szólitsd meg vagy suliba? Legyél bátor és ha elutasítanak keress jobb csajt! Előbb utóbb összejön! Persze ezért nem otthon kell sírni hanem tenni is kene egy kicsit!
2020. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Teljesen igazad van! Újra kell gondolnom sok mindent! Köszi!
2020. márc. 10. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
1-es magamra ismertem én sem teszek érte,csak sírok,nagyon elgondolkoztató.
2020. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha ennyi miatt sírsz egésznap srácként, akkor nem ártana összekapnod magad lelkileg, mert a lányok jobban vonzódnak a magabiztos pasikhoz, mint a sírós "srácokhoz". Mi van akkor, ha nincs csajod? Majd lesz. Nem kell egyből összezuhanni.
2020. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 igazad van, igyekszem
2020. márc. 10. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azért megnézném ahogy egy fiú sír. (minden rosszindulat nélkül)

Kezd el alakítani magad úgy, ahogy te magadnak tetszel.

2020. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező és 3. Válaszoló!


Örülök, hogy tudtam hatni rátok.

Nem ismerlek titeket, így nincs jogom ítélkezni, de munkám során rengeteg emberrel találkoztam már, és komolyan mondom, hogy nem egy két hanem rengeteg olyan srácot láttam, aki legalább 10000x csúnyább nálatok, a barátnője pedig, hű..még nekem is tetszett :D pedig jó csajokból sosem volt hiányom...

Annyi a titkuk, hogy ők ugyan csúnyák de valami szerethető van bennük (nem pénz) olyan belso erték, vagy stb ami igen is tetszik a lányoknak és ez bennetek is megvan. Nektek is lehet nem is akármilyen csajotok! De ! Ez csak akkor fog működni ha abba hagyjátok a sírást (ami nem h nem férfias, hanem szánalmas is már!) lesz tökötök kezdeményezni és addig mentek meg nem lesz barátnőtök, ennyi...ha nálatok 10000x csúnyább srácoknak sikerült nektek miért ne sikerülne?

1. Válaszoló voltam!

2020. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Az élete minden területére igaz a mondás; az egyiknek sikerül, a másik feladja.
2020. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező és aki hasonlóképpen van!


Azt írod: "Egész nap csak fantáziálok és sírok, mit tegyek?" Elmondom hát, mi a teendő:

- Egész nap... NE fantáziálj és NE sírj! - No, de akkor mit is kéne helyette?


1. Fantáziálás helyett cselekedni! - Okos az, aki ismeri, tudja. Bölcs pedig az, aki csinálja!

(Persze... tudom, az ELSŐ LÉPÉS a legnehezebb. De ez mindenkire vonatkozik.)

2. Sírás helyett inkább mosolyogni! - Saját ügyetlenségeden, sikertelenségeden... és újra próbálni, újra csinálni! CSAK mindig KICSIT MÁSKÉNT! (Vagy akár teljesen másként) Sosem ugyanúgy, érted? Ez a titka mindennek.

3. Mindig a jelenre koncentrálj! Mindig csak az éppen aktuális pillanatra! És ne az járjon a fejedben, hogy ha ez, vagy az nem sikerül, akkor mi lesz. Hogy akkor MIT FOG GONDOLNI RÓLAM! Na, ez a sikertelenséghez vezető egyenes út. Félelem a kudarctól. És már előre reszketsz, sírsz is, pedig a kudarcélmény még el sem érkezett. Csak az elmédben van.

Igen ám, de amire az ember legtöbbet és leginkább gondol, pontosan az fog vele történni. És akkor megint csak megnyugszol... ugye... előre tudtam, hogy ez lesz. Te... kis OKOSKA törp. Tudod mit?

Ne akard előre tudni, hogy mi fog történni! Csak csináld! És... egyszer csak azt veszed majd észre, hogy minden kezd szép lassan kikerekedni... s kezd minden egyre könnyebbé válni... (persze nem egy varázsütésre, hanem hetek, hónapok, évek alatt)

De ehhez TENNED KELL! Nem pedig KESEREGNED!

Az ERŐ legyen Veled!

2020. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven ráérsz csajt szerezni.
2020. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!