Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párommal 4évig voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 4évig voltunk együtt, de elhagyott. Tartjuk a kapocs. , de most vallott, szeret. De nem jönne össze velem. Szeretné, hogy továbbra is tartsuk a kapcsolatot, de mind a ketten szeretjük a másikat. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
De ő kitalálta, hogy szeretne kalandot mással és így maradjak az életébe, hogy ezt tudom. Vélemény?
2020. márc. 10. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel igaza van az előttem válaszolóknak, te vagy a pótkerék, azaz ha nincs ló jó a szamár is.

Szerencsére van egy ötletem amivel így hirtelen átgondolva nem hiszem hogy rosszul járhatsz.

Először is el kell döntened hogy akarod-e ezt az egész mizériát, ha igen, give him a taste of his own medicine, magyarul legyen ő is neked egy checkpoint, megmondod neki hogy neked oké a dolog persze csak ha tényleg az, (A kapcsolat ami hazugságokra épül az halva született) és hogy akkor te is éled az életed ismerkedsz meg ilyenek és meglátjátok mi jön ki belőle, ha rosszul reagál (pl nem örül ha te is ismerkedsz másokkal) akkor az ott egy nagy redflag so jobb ha otthagyod, ha nem akkor meg majd meglátjátok mi lesz.


bocs a fura fogalmazásért, kijöttem a gyakorlatból(a hogyan/miértje a story szempontjából lényegtelen) remélem azért érthető volt mit akartam kifejezni és remélem tudtam segíteni, have a good night, day or whatever u have when u read this.

2020. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!