Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves fiú és 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 15 éves lány kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
A fiúnak tegyük fel komolyak a szándékai
2020. márc. 12. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2020. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Működhet.
2020. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És házasság?:0
2020. márc. 12. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyolc év múlva a házasság is. De hová sietsz?
2020. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Avagyte házasság, 5 évig sem bírjátok ki egymás mellett.
2020. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlik együtt maradunk, inkább az a kérdés mennyire legális?
2020. márc. 12. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy működhet, ha a lány is elég komoly hozzá. Házasságot kötni egyáltalán nem érdemes ennyi idősen, viszont 16 éves kortól szülői beleegyezéssel legális.
2020. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Azért utána nézni a jogi hátterének illene, ha "komolyan" gondolod...


Saját tapasztalatból meg majd mondhatod 2023-ban az akkor 18 éves kérdezőknek hogy hogyan bántad meg a forrófejű döntésedet...

2020. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Működhet-e? Persze. Nem ezen fog múlni. Ne dramatizáljunk már ennyire túl 3 nyamvadt évet. :D

Hogy működni is fog-e? Az tucatnyi egyéb dolgon is múlik.

Hogy legális-e? A belegyezési korhatár (ha már betöltötted a 18-at) 14 év. Nyilván ha nem történik intimitás, akkor akár egy 13 évessel is törvényes lenne járni, de ha a szexualitásra gondolunk, akkor igen, legális.

Házasság? Most tegyük félre, hogy baromságnak tartom ilyen fiatalon, de nem is törvényes. 18 éves kortól kezdve lehet házasságot kötni. Ez indokolt esetben, gyámhatósági engedéllyel 16 éves korig leszállítható, de ilyennel meglehetősen ritkán szoktak élni, és csak valóban indokolt esetben engedélyezik. (Az "én nagyon akarom, és ő is annyira szeret engem" NEM indokolt eset. Ez sima türelmetlenség és éretlenség.)

2020. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!