Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engedjem el, vagy dolgozzam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el, vagy dolgozzam fel? De hogyan? A többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 1 éve együtt vagyunk. Volt egy nagyobb szakításunk. És 3 hétre rá lefeküdt egy lánnyal, de úgy, hogy előtte már 1 hete beszélgettünk, hogy hiányzunk egymásnak és hogy mind a ketten újra szeretnénk kezdeni. Órákat telefonáltunk. Aztán lefeküdt a lánnyal, nem csak egyszer. Aztán írt nekem, hogy akkor kezdjük elölről. Akkor nem zavart még annyira, hogy ez történt, de azóta eltelt 4 hónap és még mindig nem tudtam feldolgozni ezt az egészet. Mind a ketten elsők voltunk egymásnak. Ha a szobájában vagyok, akkor mindig az ugrik be, hogy itt volt a másik lánnyal, és hogy miket csináltak. Nem értem, hogy miért csinált ilyet a barátom, miközben azt mondta, hogy végig engem szeretett. Ez előtt a lány előtt volt még egy barátnője, 1 héttel a szakításunk után. Sajnos teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi tévő legyek. Szeretem őt, de úgy érzem, hogy egyre erősebben szúrja ez a tüske a hátamat, és rettenetesen fáj belegondolni, hogy már volt rajtan kívűl is lánnyal. (Ha az előtt lett volna együtt valakivel, mielőtt megismertük egymást, az nem zavarna. De így, hogy állítólag engem szeretett, és így feküdt le mással, ez nagyon zavar) Hogyan kéne hozzáállnom a dologhoz, hogy fel tudjam dolgozni? Amikor szóba kerül ez a barátommal, akkor ő csak azt mondja, hogy “Engedd már el, a szeretet mindenre képes, szóval úgyis túl fogsz ezen lépni”. Ez nem nagy segítség. Idővel túl tudnám magam tenni ezen? Vagy jobb lenne, ha véget vetnék a kapcsolatnak? (Tényleg nagyon szeretem, szóval ez nehéz lenne, de ha ez jobb megoldás lenne, akkor muszáj..)

Bocsánat a hosszú szövegért, köszönöm annak, aki elolvassa.



2020. márc. 16. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha elvileg szeret, akkor miért feküdt le mással?? Azzal kellett volna foglalkoznia, hogy téged visszaszerezzen.

Csak akkor maradj vele, ha le tudod rakni a kétséget és nem jut eszedbe ezután, hogy mi van ha megint összejön mással a hátad mögött. Amire, azért nagy az esély. Egyszer megtette, te megbocsájtottál, ergo legközelebb is megteheti, hiszen te majd úgyis elnézed neki..Van annyi fiú a világon, sok olyan, aki melletted rá sem tud nézni másra. De legalábbis hűséges és a tetteivel is ezt bizonyítja. Becsüld magad jobban, veled ne tehessen meg ilyet valaki!

2020. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.

Azért azt megkérdezném tőle a helyedben, hogy fordított helyzetben ő mit tenne. Ha mondjuk te jöttél volna össze valakivel.. Gyanítom, nem venné olyan lazán. Őt is bántotta volna a dolog. Ha meg nem érdekelné, akkor az is mutatna valamit..

2020. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Már rákérdeztem, és az volt a válasza, hogy nagyon rosszul esett volna neki. Azzal magyarázza a tettét, hogy megváltozott abban az időszakban, és nem is az igazi személyisége volt, aki ezt tette. De ez nem mentség erre...
2020. márc. 16. 12:41
 4/7 anonim válasza:
Én az ilyet biztos nem bocsájtanám meg akármennyire is szeretem. Mert az aki tenyleg szeret az nem fekszik le mással akkor sem ha már nem vagytok eggyütt főleg úgy nem, hogy neked közbe mondogatja hogy szeret és kezdjétek újra. Én elhiszem hogy nagyon szereted és nehéz szakítani vele de az én véleményem az hogy aki egyszer az nem fekszik le mással akkor is ha nem vagytok eggyütt (ezen persze lehet veszekedni nem mindenki így gondolja) oké hogy nem voltatok akkor eggyütt de ha állíttólag téged szeret miért fekszik le mással? Én ezt biztos nem fojtatnám de te tudod. Remélem tudtam segíteni!
2020. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy idővel túl tudnád e magad tenni ezen, az ahogy a kérdésben is áll, idővel lehet csak tudni, vagy némi önismerettel, erre tőlünk jó választ nem kaphatsz.

Az hogy vele maradj-e vagy se, azt neked kell érezni, bár ha engem kérdezel, azért a pajtásod kicsit jobban is megerőltethette volna magát, mer ez nagyon gyenge duma: "nem is az igazi személyiségem volt", hát még ez: “Engedd már el, a szeretet mindenre képes, szóval úgyis túl fogsz ezen lépni”, ezeken kacagnom kellett.

2020. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne a szakítás. Látszik, hogy igazán zavar téged ez a dolog és ha még idővel túl is tudnád magadat tenni, szerintem ez mindig benned lenne mélyen. Ha annyira szeret amennyire mondja nem fekszik le a szakításotok után 1 héttel valakivel, ráadásul nem úgy hogy közben neked azt mondogatja hogy még mindig szeret. Nincs értelme szerintem így folytatnotok a kapcsolatot.
2020. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a bizalom, de én a helyedben meg kérdezném ő mit csinált volna ha te lépsz félre. A válaszból le szűrheted az ő érzéseit. De szerintem ha egyszer megtette meg teszi többször is.
2020. márc. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!