Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy dolgozzam ezt fel? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel? Hogy felejtsem el gyorsan?

Figyelt kérdés
A barátommal három évig voltunk együtt, többször beszélt más lányokkal szexről és dicsérte őket. Mindig megbocsájtottam neki. A legutóbbi ilyen dolognál letagadta az egészet és a szemembe hazudott, majd két hónappal később bevallotta mit tett. Szakítottam vele, de őt nem érdekli. Azt mondta hogy nem érdekli már mi van velem.

2018. dec. 29. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kihasznált nem érdemes rajta bánkódni.Sajonos csak azt tudom mondani neked hogy az idő minden sebet begyógyít
2018. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad, csinálj olyan dolgokat, amik építenek. Nem kell bánkódni az ilyen miatt. Az én barátom is ezt csinálja, vagyis hasonlót. Most kicsit visszavett, de idő kérdése, hogy kirakjam. Az agyam mát tudja, a szívem még nem. Kezdj bele dolgokba, járj edzeni, nekem az mindig ad egy önbizalom löketet, tanulj stb.
2018. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idő...😔
2018. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek is kell egy kis idő hogy feldolgozd.Nehéz lesz elfelejteni de az idő mindig segít.Az a srác egy akkora paraszt úgy pofám vágnám hogy kómába esne.Egy hatalmas 0 az a srác.Te sokkkkkkall jobbat érdemelsz.Remélem az a pali visszakapja az élettől azt amit tett.De addig is érezd jól magad az életben.Ismerkedj,bulizz,egyél,szórakozz stb. ami csak jól esik.Remélem találsz olyat aki megérdemel téged.Sok sikert.:)
2018. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress valami kapaszkodót! Én már megtaláltam (Marilyn Manson zenéi),és ha úgy érzem,hogy összeesek belül akkor csak bekapcsolom és jobban leszek tőle. Próbáld meg megtalálni a te kapaszkodód,és könnyebb lesz. Aztán állj a sarkadra,legyél magabiztos és mutasd meg neki,hogy kit veszített😉ilyenekkel tényleg nem érdemes foglalkozni!
2018. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!