Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exem megint össze jött a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem megint össze jött a volt barátnőmmel. Nagyon rosszul esik. Vagy szerintetek megérdemlem az előzmények miatt? L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy barátnőm, és nekem eleinte nem is tetszett az akkori barátja de a fiú mindig írt nekem, célozgatott, stb. És mikor ő és a barátnőm közös megegyezés után szakítottak, rá egy hónapra mi össze jöttünk a sráccal.

Nyilván ez barátnőmnek nem tetszett, azóta szóba sem állunk egymással (hozzá teszem nem olyan legjobb barátnő típusok voltunk egymásnak azért).

Mi a sráccal 3 évig együtt voltunk. Közben rájöttem mekkora egy szemétláda. Velem is ugyan azokat a dolgokat tette meg amit volt barátnőmmel. Én hülye azt hittem engem majd jobban fog szeretni.

Volt legjobb barátnőm kb két hete szakított a legutóbbi párjával (három év alatt 3 kapcsolata volt). Mi eléggé haragban váltunk el exemmel.

Erre most azt látom, hogy szakításunk után egy hónappal megint össze jött exem és volt barátnőm...

Mondanom sem kell nagyon fáj és hátba szúrva érzem ettől az egésztől magam.

Nem hiszem hogy most jobb lesz a kapcsolatuk, de lehet megérdemeltem.

Most bezárult a kör. Szerintetek jogosan esik rosszul ennyire, vagy egyszerűen csak megérdemeltem a múltban történtek miatt?



2020. márc. 16. 14:54
 1/5 October15 ***** válasza:
91%

Attól még hogy megérdemelted eshet rosszul nem?

Magyarán mindkettőtök pont ugyanolyan hülye. :D Mármint könyörgöm... barátnőd beszívta vele, nyilván beszéltetek arról hogy milyen erre te összejöttél vele, ő nyilván tudja hogy milyen + ti szétmentetek szóval valószínűleg nem nagyon változott és erre megint összejön vele.. :D


Azért be kell látnod, hogy ehhez igen nagyfokú kreténség kell. XD XD Főleg barátnőd részéről, mert hát ő mégis mire számít? :D

2020. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván eshet rosszul, ebben semi meglepő sincs. Viszont nem értem mire számítottál te és most mire számít a barátnőd? Vele flrtölgetett mikor vele volt és azt hitted más lesz? Nyilvánvaló volt, hogy ugyanezt veled is eljátssza. Na de a volt barátnődet nem is értem mit gondol. Ha ők majd szakítanak, légyszíves te ne gyere a sráccal megint össze :D
2020. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez a barátnőd részéről kreténség, ilyen pasi miatt nem kell bánkódni. Nem érdemli meg.
2020. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A srac egy gyoker
2020. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarán most vissza kaptad azt amit te is csináltál a karma nagy úr de ettől független persze hogy eshet rosszul
2020. jún. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!