Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Boldog párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élek, a probléma velem van, a sok féltékenység és veszekedések miatt. Most egy jó pár napja nem beszélünk, ha írok csak lássa és nem válaszol vissza, hívom nem veszi fel. MIT TEGYEK H JÓ LEGYEN?

Figyelt kérdés
Tudom én basztam el ezt az egészet, de szeretném jóvá tenni. Mivel szeret engem és én is őt. Nem érhet így véget ez. Megérdemlem, hogy ilyen velem, de nem adom fel mert szeretem. MIT IS TEGYEK, HOGY MINDEN JÓ LEGYEN?

2020. márc. 18. 08:11
 1/3 exelant ***** válasza:
Nem biztos, hogy teljesen már helyre tudod tenni ezt a kapcsolatot sajnos, mintha mi sem történt volna, az a baj. Ezután a történtek emlékként mindig benne maradnak, sérelmekként, még ha tompulnak is az idő múlásával, és félhet is ettől, hogy később is fogsz a leírtakkal élni: féltékenység, veszekedés. Kisebbrendűségi érzéseid lehetnek, kevesebbnek érezheted magad, minthogy neki meg tudj felelni, s félhetsz, nem e hagy ott téged, esetleg más belső gátlásaid lehetnek még. Ezeket kellene átgondolnod, kicsit elemezned, s ha tudsz, változtass ezeken, mert ez tartósan a kapcsolatotok kárára tehet, vagy már tesz most is, nem tudom mennyire van még visszaút. Hagyj még kis időt neki, hogy túltegye magát ezeken, kedveskedj neki, éreztesd hogy fontos vagy neki, de ne türelmetlenkedj, ne kezdj el féltékenykedni, és veszekedni emiatt vele, mert nem ír vissza neked, és nem válaszolgat az üzeneteidre, az üzenetekben is ne vádaskodj. Kedveskedj. Kérdezz rá hogy van, hogy telt a napja, szereted, hiányzik, satöbbi, éreztesd, hogy fontos neked ő. Ha fontos vagy még neki, egy idő után meg kellene hogy puhuljon, de kell egy kis időt hagyni neki, hogy átgondoljon mindent. Ha fontos vagy neki, és hiányzol te is neki, akkor jelentkezni fog. Ez lehet 2-3 hét is, attól függ mennyire hamar teszi túl magát dolgokon. De ne veszekedj, ne fenyegetőzz, ne zsarold, ne féltékenykedj. Ezekkel csak rontasz a helyzeten. Kis kedvesség, türelem. Illetve esetleg pár nap csendszünet, hogy érezze, nem erőlteted a dolgokat. Ha pár nap után hiányzol neki, úgyis rád ír, mi van veled, mert hiányozni kezdesz neki, de ne nehezedj rá nagyon, ha ezt nem is veted be, hogy kis csendszünet legyen, hogy meglásd, ő önmagától r e rád, s ebből meglásd, Neki Te mennyire hiányzol vajon. ezek tippek csak, te mérlegelj. Mindenki más, minden helyzet más, tuti tipp sajnos nincs.
2020. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni ha féltékeny vagy és hibaztal, felüdülés lesz megszabadulni tőled! Szeret, de minden erv arról szól h tanuljon meg nélküled élni nincs jövője ennek a kapcsolatnak ne eroltesd, legkozelebb jól gondold meg hogy mit hogy csinalsz és feltekenykedsz e...
2020. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első kijelentésed biztos helyénvaló?
2020. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!