Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnom folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom folyamatosan elmult szerelemről, viszonzatlan erzelmekrol posztol Fb-n. Azt mondja szeret, de ketsegek gyotornek. Es nem keres csak napi par alkalommal. Mit tegyek? Ugyerzem ha szeretne, nem depresszios gondolatok cikaznanak a fejeben.

Figyelt kérdés
Szerelmes volt,abba a sracba aki elvette a szuzesseget. 6 honapja szakitottak es 1 honapja vagyunk egyutt. Tagadja,de szerintem minden bejegyzes az exerol szol! Megalazva erzem magam,probalok megerto lenni. De BELE FOGOK HALNI. Probaltam vele beszelni errol,de szerinte nincs ebben semmi rossz. Ne aggodjak.

2020. márc. 26. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz belehalni. A nő nem minden. A helyedben én lépnék,keresnék olyan nőt aki nem csinál ilyet. De ha vele akarsz maradni közöld vele mit szeretnél, és miért. Ha nem tiszteli akkor ne írj neki. Semmit. Keresni fog ha szeret
2020. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szakíts vele. Láthatólag még nincs túl az exén, annak meg semmi értelme hogy kikészítsd magad. Ezzel igen is van gond, mert ha nincs még túl az exén, akkor nem szabadna összejönni-e mással. Te csak búfelejtőnek kellesz neki. Tudom, hogy nehéz, de akkor is az lenne a legjobb ha ezt nem folytatnátk így tovább. Egyenlőre nem fog javulni a helyzet, te pedig csak egyre rosszabbul és rosszabbul fogod magad érezni. Keress egy olyan lányt akinek te vagy az egyetlen. :)
2020. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd el. Sosem lesz a te párod ő érzelmileg. Ő mindig az exéhez fog ragaszkodni, és ezt akarva-akaratlan, sugallja is feléd a posztjaival, tehát kábé félig nyíltan hirdeti, hogy nem te kellesz neki. Te csak egy pótléknak vagy használva sajnos. Lehet, hogy valamennyire szeret; de ez nálam végülis, hogy így megaláz téged interneten mindenki előtt; kimeríti az érzelmi megcsalás fogalmát. Nem hittem, hogy én valaha fogok ilyet írni, de most döbbentem rá, hogy létezik érzelmi megcsalás, és szerintem ez az. Tehát ha megaláz nyílvánosan mindenki előtt, ha amúgy tudják , és fel vagy vállalva te mások előtt, mint az ő pasija, akkor ezzel téged nyíltan aláz meg. Hagyjad, hagyd rá, hadd epekedjen csak az a régi szerelme, az exe felé. Téged meg nem értékel, mert akkor nem posztolna ilyeneket.
2020. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
*tehát igazából azt hirdeti nyíltan, hogy te nem vagy elég neki, te nem felelsz meg neki, igazából nem is érti, miért van veled, amikor mást szeret. Akinek a nyomához te sosem érhetsz fel; és úgy posztol arról a másik pasiról, mintha kvázi te nem is léteznél. Ez így nagyon nem szép dolog tőle sajnos:S .
2020. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Tipli szerintem is. Hogy miért azt leírták.
2020. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%
Szerintem beszélj vele erről, lehet hogy csak nemtud kiigazodni az érzésein. Ha direkt nem beszél veled róla, vagy tereli a témát, akkor vagy várj hogy megnyíljon jobban, vagy szakíts vele. Semmiképp ne gyötörd ezen magad, lehet hogy csak nemtette túl magát az exén és azt HISZI hogy szereti, de tudatalattiban téged.Mindegy, nempapolok ilyenről csak valahogy így volt velem is bár nemvette el a szüzességem és nemposztoltam ki facere, de sokáig nemtudtam túllépni rajta ugy hogy akkor 7 hónapja szakított velem. Dönts a szíved szerint, de sztem érdemes megpróbálni beszélni vele. Mindenesetre sok szerencsét, mi lányok néha kiigazodhatatlanok vagyunk!
2020. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szakitottam. Szeret,de nem szeretne velem lenni. Nem bizik bennem,mert nincs onbizalma. Az idezetekrol csak annyit mondott hogy nincs jelentosege ez neki egy szenvedely. Majd a szakitas utan 10 perccel .. Insta-> Szivezd a kepem,es megirom,mennyi eselyed van. Ezzel mindent elarult magarol.
2020. márc. 28. 02:07
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Jól tetted, hogy szakítottál, jobbat érdemelsz egy ilyen lánynál.
2020. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!