Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A páromat miért zavarja ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat miért zavarja ha képet rakok ki mit csinaljon h ne zavarja igy vagy ne legyen feltekeny?

Figyelt kérdés
Ha pl instagramra posztolok rossz kedve lesz tőle, de az is zavarja egy picit ha mast lat posztolni szval nem az ő vilaga ez de miert lesz rossz kedve es feltekeny ha en posztolok mit csinaljon vele ?

2020. márc. 29. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Tiltsd le isntagramon, maris nem latja, nincs mire huzni a szajat.


Egyebkent eleg gyerekes ez a feltekenyseg, fel kene noni.

2020. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fél melled nincs kint olyankor esetleg??

Mert úgy érthető a dolog.

2020. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az a gond, hogy milyen képet raksz ki.
2020. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Az a probléma, hogy nem mondasz igazat neki és úgy csalod meg, hogy közben ő nem tud erről semmit.
2020. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem csalom meg a akirol beszelek fiu es szelfikrol vam szo fokent az a baja h masok is latnak
2020. márc. 29. 11:56
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg tökre jogosan nem tetszik neki ez.

Miért érzel folyamatosan kényszert arra hogy mutogasd magad?

Ha mások lájkjait akarod gyűjtögetni akkor miért vagy a sráccal?

2020. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
hagyd ott, ez a birtoklási mánia kezdete. de most komolyan, bsszus, szerinted az rendben van, hogy "nem akarja hogy mások is lássanak"? ebből lesz az, hogy először ne találkozz más fiúkkal, utána már a barátnőiddel se, mert hogy képzeled hogy nem csak és kizárólag őérte létezel. ha ilyen egyszerű és mindennapos dologból is problémát csinál, az mindenképpen egy nagy-nagy piros figyelmeztetés!
2020. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Azonnal rúgdi ki! Így kezdősik az a világ, aminek a végén azt veszed észre, hogy megver akkor is, ha ránézel egy képesújságban egy pasi képére. Othello-szindróma.
2020. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se tetszene hogy a párom mutogatja magàt. Àruld mar el hogy mi ertelme?
2020. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell egyedül szelfizgetni magad, ha már komoly kapcsolatban vagytok. Én spec. abbahagytam, pedig előtte elég sokszor osztottam meg képet. De már csak közös képet posztolok, vagy barátnőset-társaságban lévőt, egyéni nyaralásos bikinis képet nem, pedig nem is kérte, magamtól is rájöttem, hogy ez vele szemben nem fair. Ne azon gondolkozz, mit csinálj,hogy ne zavarja, hanem alapból ne is posztolgass egyéni szelfit.
2020. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!