Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ennek milyen vége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek milyen vége lehet?

Figyelt kérdés

Pár év után a barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy szakítunk...De!

Azt beszéltük meg, hogy barátok maradhatunk...ez így is történt kb 2 hétig...Folyton küldi a jobbnál jobb képeket, és írja, hogy mennyire hiányzik neki a szex...én meg mindig felajánlom, hogy nyugodtan átjöhet...

Nem gondolkodunk újra kezdésben, mert félünk, hogy megint elrontjuk...viszont így, úgy érezzük most, hogy jó :)

Tudom, hogy ez kb barátság extrákkal...meg hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve, de karantén van és most ezt nagyon élvezem (és ő is)! :D

Hogy a jövőben mi lesz, arról gőzöm sincs...



2020. márc. 31. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért az szép, hogy még élvezitek is a kijárási korlátozás megszegését, mit sem törőde másokkal. Szóval számotokra a szex fontosabb, mint az eü teljes összeomlásának elkerülése, a szüleitek élete, és más emberek élete. Gratulálok ösztönlények!
2020. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj...nyugodj meg..az utcámban lakik , szóval nem kell sokat mennünk...-_-
2020. márc. 31. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez addig tarthat, amíg az egyikőtöknek nem lesz új párja, utána már max ha barátok tudtok maradni.
2020. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Te meg gondolkozz el egy picit, mert ez már nem játék, a szabályok meg nem véletlenül vannak, az meg nem kifogás, hogy egy utcában laktok. Tényleg a szex most a legfontosabb?

Egyébként elég gáz, hogy csak szexre vagytok jók egymásnak, kapcsolatra nem...de hát amíg nincs ló, addig jó a szamár is. Itt most úgy fest te vagy a szamár.

2020. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Arról most ne beszéljünk, hogy nem igazán kellene kontaktba lépni senkivel sem.

Viszont ne számíts semmi komolyra ebből, vagy esetleg arra hogy újra összejöttök. A vége az lesz, hogy vagy te vagy ő talál majd magának mást és végetér a kis "románcotok".

2020. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom...de annyira nehéz elengedni, főleg úgy, hogy szinte mindennap látjuk egymást, és nehéz vele úgy beszélgetni mint "barát"...

Most azért a szex van ilyen előtérben, mert úgy érzem, hogy csak itt kaphatom úgymond vissza egy darabig..aztán megint el kell engednem...és tudom, hogy ez csak addig megy, míg az egyikünk nem talál valakit...

2020. márc. 31. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha vissza akarod kapni, akkor nagyon nem vagy túl rajta, és saját magadnak okoznál rosszat kvázi. Vagy egyikőtök sem fog tudni továbblépni normálisan, és se veled-se nélküled lenne a helyzet, ami totál idegörlő, mindketten szarul járnátok.

Én is voltam ilyen helyzetben, beszélgettünk egy darabig, aztán egy idő után kiderült, hogy jobb ha nem, mert feleslegesen reménykedtem csak (ő nem, ő szakított). Ezután még egy buli után (véletlenül futottunk össze) még lefeküdtünk, másnap nagyon megbántam, hiába volt akkor nagyon jó, hogy együtt vagyunk. Megint nem beszéltünk, majd kb a szakítás után 4 hónappal újra írt, sok minden megváltozott benne, azóta is együtt vagyunk (5 éve).

Ha még vissza szeretnéd kapni várjatok egy kicsit, és később próbáljátok meg, de ez az állapot semmi jóra nem vezet (és akkor szót sem ejtettem a karanténról).

2020. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!