Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek a baratnotok/baratotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a baratnotok/baratotok szokott direkt olyat csinalni h pl mystorikat osztogat meg h kivel hol van h neked rosszul essen?

Figyelt kérdés

Es tudja hogy te otthon unatkozol egyedul o meg direkt mutatja h milyen jol erzi magat es feltekennye tegyen?

Vagy ti csinaltatok mar?



Nekem ez olyan rosszul esik.. mert en is szivesen lennel baratokkal de nekem nincs annyi mint neki meg sokkal nehezebb talikat osszehozni mert mas varosokban elunk.

Es bevallom en is csinaltam mar ezt es neki is mindig faj ha en vhova megyek pedig nem is gyakran es hisztizik mindig. Miert bantjuk egymast direkt meg ha tudat alatt is?

Vagy hat en tudom miert, mert ha evente nehanyszor elmegyek megakarom mutatnij vannak barataim es jo veluk holott igazabol sokszor szomorkodok hogy nincs tarsasagom.

Mi lehetne erre megoldas?

Nektek is szokott ilyen lenni?



2020. ápr. 4. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltek erről egymással? Ha egyikőtöknek sem esik jól amit a másik csinál akkor azt tisztázni kéne..
2020. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyikonk se csinal eosszat mert csak baratokkal vagyunk csak nekem pl megis rossz erzes h mindig programozik en nem tudok csak ritkan
2020. ápr. 5. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos meg akarja mutatni hogy ő örül, hogy te is örülhess ennek.. :D Nem számít. Ha neked rosszul esik, beszélj vele. Neki is rosszul esett amikor te programoztál, vagyis tökmindegy hogy ő több képet küld arról hogy semmi rosszat nem csinál....
2020. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En tudom h egYikunk sem csinal rosszat de azt tudom hogy azert csinalja es tudja h az a masiknak rossz erzes es mert akar direkt rosszat?
2020. ápr. 5. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem számít rossznak, hogy tudja hogy amit csinál az rosszul fog esni neked? :D

Amíg ismétled, hogy nem csináltok rosszat, addig én is ismétlek: Kommunikáljatok! ;)

Egyébként meg fogalmam sincs hogy miért csinálja. Ha a barátnőmnek (ha lenne) rosszul esne valamelyik tettem, akkor én inkább bocsánatot kérnék tőle és megpróbálnám elkerülni a helyzetet a jövőben.. (Lehet hogy ezért nincsen barátnőm? 🤔)

2020. ápr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2020. ápr. 5. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!