Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, mennyire ciki, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire ciki, ha a baratnotok pukizik elottetek?

Figyelt kérdés

Egy átlagos helyzetben (szóval nem intim dolgok közben) és tegyük fel nem 1-2 hónapos kapcsolatról van szó, hanem hosszabbrol



Mennyire ciki nektek ha a lány pukizik elottetek? És ha ne adj’ isten büdös?

Lányok, ti mit csinaltok? Hogy kezelitek az ilyen helyzetet?



És ez komoly kerdes

Mindig próbálom visszafogni barátom előtt meg amúgy se szoktam gyakran pukizni, de mondjuk mielőtt menstrualok, valamiért gyakrabban jön és akkor büdös is sajnos és nem mindig tudok vele mit csinálni



2019. jún. 25. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

1- fingj az orra alá xd


Ha megkérdezi ez mégis mi volt, mond azt, hogy a lányok nem pukiznak te tuskó, egy hagyd ott :)

Esedezni fog a bocsánatodèrt 😂😂

De vigyázz, lehet te pukizok, de ő olyat fog, mintha egy atombomba lett volna O,o

A kanálisban.....

2019. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még nem volt kapcsolatom, de szerintem ezzel semmi baj sincs, természetes hogy az emberek szellentenek. Kapcsolatban meg egyébként sincs (vagy nem kéne hogy legyen) szégyellni való dolog.
2019. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem ciki. Mindenki fingik és ezt mindenki tudja.

Annyi hogy ne pofátlanul a másikra rá vagy ne az orra alá. Mivel a legtöbb esetben büdös, vagy kimész a WC-re vagy kiszellőztetsz.

2019. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem aranyos :)

És különben is természetes.

2019. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha elég perverz lehet meg is mosolyogja utána kakisexig határ a csillagos ég
2019. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a következő lépés egy kapcsolatban.

Fingjal vissza és nevess.

Jajj ha budos ? És? Versenyezz vele kié a budibb :D

2019. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%
Egyáltalán nem ciki. Én még örülnék is neki, mert egy természetes dolog, amit felvállal előttem szégyenkezés nélkül. Elismerően megsimítanám a szép fenekét és lehet még egy puszit is adnék rá.
2019. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Holland kemencézzetek xd
2019. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én is szoktam a barátom előtt hatalmasakat fingani. Van, hogy be is szarok.
2019. jún. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Utolsó😂😂😂😂😂😂

Feldobtad a napom😂😂😂😂😂😂😂

2019. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!