Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akkor most a bicikliutakat...

Akkor most a bicikliutakat nem lehet használni?

Figyelt kérdés
Ha jön valaki szembe, nincs meg az 1,5 m távolság.

2020. márc. 28. 21:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
26%
Szerintem nyugodtan használhatod, a vírus nem a levegőben terjed hanem cseppfertőzéssel, szóval ha nem mászik az arcodba és nem köhög le akkor semmi bajod nem lehet. Egyébként meg ott a maszk+ gumikesztyű!
2020. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak mert így a szabály formailag meg van szegve. Tehát a rendőr végülis büntethet akár?
2020. márc. 28. 21:39
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mint ahogy a boltban sem. Nem kell tulzasba vinni a hulyeseget, egyik rendort sem fogja erdekelni, hogy elbicikliztel valaki mellett.
2020. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor ne vidd túlzásba :D
2020. márc. 28. 21:52
 5/16 A kérdező kommentje:
A szabályok nem azért vannak, hogy a sorok közt olvassak.
2020. márc. 28. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

"A szabályok nem azért vannak, hogy a sorok közt olvassak."


Ezt nagyon jól látod. Tehát mire valók a szabályok? Arra, hogy betartsuk azokat! Akkor minek biciklizel össze-vissza, amikor nem győzik mondani, hogy: MARADJ OTTHON!

2020. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
83%

Egyébként a levegőben is életképes csak nem a végtelenségig...tehát simán elkaphatod a levegőben is ha mondjuk valaki mögött fel méterrel sétálsz.

Én támogatom azt hogy az emberek most inkább ne menjenek közösségbe. Azzal viszont nem értek egyet hogy ne járjanak ki sportolno. Ne tömörüljenek oké! De a sport a legjobb immunerősítő! Mit gondoltok ha fél évig.senki nem megy ki a házból mi lesz a diákokkal ovisokkal mikor szeptemberben nulla immunrendszerrel meglezdik az ovit/sulit. Lehet sportolni csak nem egymás hegyén hátán. Én futni járok 4 honapja. 3 hete influenzásak voltak a gyerekek. Az egész család elkaota, nagymamák rokonok stb mindenki akivel találkoztunk. Kivéve engem aki napi szinten ápoltam őket. Pedig régen én is mindent elkaptam tőlük. De mióta futok semmit. A sport nagyon fontos.

2020. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ja én is erre gondoltam tegnap amikor jöttek szembe a 90 centi széles kerékpárúton :D

ha az úttesten mész akkor meg azért büntet meg.

2020. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 TR75 ***** válasza:
50%
Szerintem maradj otthon. Jól jársz, mert így nem kapsz el semmit, az is jól jár, aki melletted kellene elmenjen a bicajúton. Csak a gyakori nem jár majd jól, mert lesz időd ilyen kérdéseket feltenni.
2020. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Nehéz otthon maradni??????


Az ilyen felelőtlen marhák miatt terjed a ragály!!!!

2020. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!