Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal mindig veszekedün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal mindig veszekedünk mit tegyek? Olvasd a lentit

Figyelt kérdés
Szoval a baratommal mar honapok ota veszekedunk minden kis szaron es sajnos nagyon egy makacs ember es ha bocsanatot kerek sose fogadja es mindig visszautasit es folytatja tovabb a veszekedest es mindenbe beleköt. Neha bocsanatot szokott kerni amikor “szuksegletei vannak” azaz szexelni akar es mivel szeretem mindig bedolok ennek de utana ha megkapta ujra elkezdunk veszekedni. Tegnap mondtam neki hogy jojjon át beszeljük meg mert az elotti nap aztmondta hogy akkor atjon de viszont tegnap aztmondta hogy biztos hogy nemfog atjonni már. Mondtam neki hogy ha tenyleg igy gondolja es nemjon minden kapcsolatot megszakitok es vege. Hat nem jott at szoval megszakitottam mindent. Nemtudom mit csinaljak mivel szeretem de ha ujra en kerek bocsanatot akkor megy megint minden elorol viszont ö nemfog bocsanatot kerni nyilvan nemtud sehol de megoldas lenne ha bekopogna hozzam de nemfog. Erzem hogy borzalmasan hianyik nekem. Mit tegyek?

2020. ápr. 6. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, tiltsd le mindenhonnan! Egy kapcsolat két emberről szól, ő meg amit csinál az nem normális, tiszteletlen és bunkó is. Egy hisztis onbizalomhiányos gyökér...tőle csak jobbat erdemelsz fel a fejjel és keress normalis pasit! ;)
2020. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez most természetes, hogy hiányzik. Nem tisztel, csak használ. Vedd észre.Ne alázkodj meg egy férfinak se.Ő nem érdemel meg téged.Majd ha lecseng ez a vírus, lesz másik, aki lehozza neked a csillagokat is úgy szeret téged.
2020. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is valami töredéke voltam ennek a csávónak körülbelül, de nyilván nem ennyire durván.

Tehát nem volt bennem olyan szándék hogy most kihasználjam a barátnőmet, hanem csak valamin így teljesen random elkezdtem kritizálni, ami eszembe jutott, meg magára hagytam órákra Messengeren. Aztán egyszer csak, olyan nagy durcit meg sértődést bevágott, hogy az bennem maradt. Éreztette velem, hogy milyen dolog is ez valójában, hogy egyedül vagy, és milyen az amikor valaki úgy rendesen kritizál.

Akkor sírtam először barátnő előtt, és ez több mint egy éve volt. Rettenetesen megbántam, és ezzel tanított meg engem arra, hogy meg kell becsülni azt, akit szeretsz. Méghozzá nagyon. Máig együtt vagyunk, és legfeljebb félreértések vannak, amit írok neki, azt félre olvassa/érti. Igazából ha jól megnézzük, akkor csak nézeteltéréseink szoktak lenni.

Szóval, teljesen átérzem hogy mire gondolsz:)

17/f

2020. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is az a fő baj, hogy ki kér mikor/miért bocsánatot, hanem az, hogy állandóan veszekedtek, megbántjátok egymást. Ha egy kicsit elgondolkozol, hiába szereted, ez egy rossz kapcsolat, így nem érdemes együtt lenni valakivel; gondolom magadat azért jobban szereted nála, úgyhogy tarts ki a döntésed mellett.
2020. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne oldd fel, ne keresd és csak akkor bocsáss meg neki ha hajlandó változtatni ezeken a dolgokon!
2020. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy most hiányzik de ne alázkodj meg neki nem érdemli meg mert 1 kapcsolat két emberről szól mind a kettőnek alkalmazkodni kell, hogy jól érezzétek együtt magatokat mert ha most nem akkor mi lesz később.
2020. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!