Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy jöttetek össze az első/je...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze az első/jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Elkezdetünk írkálni egymásnak de élőben sem tudtuk meglenni egymás mellet, társaságban is csak egymással foglalkoztunk.

Az volt benne a legszebb az elején hogy nem volt ez a hülye játszmázás hogy várok 2 óráta a válaszal meg a többi ami manapság megy.Meg hogy most irjön ő mert legutobb is én írtam.Fel se merült ez egyikünkben sem mert valahogy éreztük hogy tetszünk egymásnak.

2020. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Na vannak királyok.

Csak így tovább tesó

2020. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Stark2000 ***** válasza:
81%
Jelenlegi nincsen, az első barátnőmet unokatesóm által imsertem meg egy kisebb rendezvényen, majd abból alakultak ki a beszélgetések, később a találkozgatások, majd szép lassan a kapcsolat. 15 voltam ekkor, ha esetleg fontos lenne.
2020. ápr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%
Kitartó volt, sokat szédített, de amikor, egy alkalommal megnyílt nekem és olyan sérelmeiről mesélt nekem, amiről tudom, hogy nehéz volt neki, azt mondtam magamnak, hogy ezt az embert tudnám szeretni. - de aztán megcsalt a mocsok és elhagyott egy másikért, úgyhogy ne higgy senkinek és mindig te legyél az első opció magadnak, bármi is történjen.
2020. ápr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Az elsővel egy gimibe jártam, de nem foglalkoztunk egymással, aztán ő elballagott. Szalagavató afterpartimon gabalyodtunk össze, aztán elkezdtünk randizni, de a végén kiderült, hogy a srác leginkább a cégéhez (mlm) próbált beszervezni, aztán mikor látta, hogy ez nem fog menni, olajra lépett.


Amúgy velem volt hasonló szitu, mint a 6-ossal. Szegény félárva szorgos srác, aki küzd az álmaiért, kedves, romantikus, tisztességes, félénk, nem volt még előttem barátnője. Aha...sanszos, hogy tényleg nem és nem is csalt meg, csak éppen mikor rájött, hogy a kapcsolatba energiát is kéne fektetni (addig kényelmes volt mindennap találkozni meg huncutkodni a közös munkahelyünkön, de aztán ő elment suliba, én maradtam) meg hogy kompromisszum is kéne, mert nem mindenben egyezik az ízlésünk, akkor kidobott, mint azt a bizonyos macskát. Persze neten :) Mindegy, azóta megtudtam már, hogy régi szokása kihasználni az embereket, aztán mikor már nem tudnak neki segíteni, nincs haszna belőlük, akkor elkezdi levegőnek nézni őket, mintha nem is léteznének.

2020. ápr. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegivel egy buliban talalkoztunk es nagyon belemesett mar akkor aztan 2 nap mulva elis jott hozzam es aztan talalkozgattunk es azota egyutt (2ev)

L

2020. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak voltunk
2020. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
rám írt fbn.
2020. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kisspapa válasza:
100%

Én kitartóan írtam Hi5-on :-)

Az volt az első közösségi oldal, ami erre divatba jött.

2020. ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mucika... válasza:
100%
Nekem a jelenlegi párom az első párom is egyben. Bátyám haverja volt és előfordult, hogy mentem hozzájuk a bátyámmal. Idővel barátnők lettünk az anyukájával. Végülis így lassan. 9 éve vagyunk együtt, két szép fiú a gyümölcse.
2020. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!