Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit adjak a barátnőmnek 18....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Himynamesjames kérdése:

Mit adjak a barátnőmnek 18. Születésnapjára így a karantén idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én 17 éves vagyok 4 hónapja vagyunk együtt.

Még nem szexeltunk és nem is most fogunk.a válaszokat előre is köszönöm 😁



2020. ápr. 26. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Én például a személyes ajándékokat szeretem. Csinálj neki valamit, írj egy szép levelet, csinalj neki reggelit. És rendelj egy szép nyakláncot!
2020. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Elég nehéz úgy válaszolni, hogy nem tudjuk mik érdeklik a lányt. De valami olyat ami lefoglalja karantén idején. Pl egy jó könyv és még valami személyeset.
2020. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de további ötleteket is várok 😁 a reggeli nem kivitelezhető 😔
2020. ápr. 26. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom akkor nem együtt vagytok... Valami amire ha ránéz rögtön eszébe jutsz, valami szép közös emlék. Valami apró dolog amit egyszer elejthetett és esetleg megjegyezted, kedvenc virága vagy bármi. Valami olyan amiről tudod, hogy nagyon szeret. Vagy ha külön vagytok akár még az ajándékba mehet az egyik ruhád a te illatoddal... Mi nem ismerjük, így nehéz konkrét dolgot mondani.
2020. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kedvenc virág a rózsa viszont nemrég kapott tőlem 😅 1 hete volt az én szeuletesnapom amire egy közös fényképes párnát kaptam tőle
2020. ápr. 26. 22:04
 6/7 Balatoni srác^ ***** válasza:
Mi érdekli? Ebből könnyebben tudunk kiindulni.
2020. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az ékszer mindig jó ajándék + virág, kedvenc csoki😁
2020. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!