Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pólyaban van akkor nem...

Ha pólyaban van akkor nem tudok rá fordulni ha együtt alszunk?

Figyelt kérdés
Pár hetes a babám. Igény szerint szopik így éjjel sokat kel. Pólyaban van éjjel.
2016. jan. 17. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
nem szabad pólyában altatni, mert bármi van, nem tud helyezkedni. olvastam, nem kitalálom.
2016. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

hiába a lepont, veszélyforrás, nem is kicsi, pláne együttalváskor!

[link]


és a google kidob még párat..

2016. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem a polyan mulana. Amugy miert fordulnal ra?
2016. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le
2016. jan. 17. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
de ra tudsz fordulni, a polya vekony anyag, nem oszt nem szoroz, nem is ertem miert ne fordulnal ra...az egyutt alvas noveli a fulladas veszelyet (ez bizonyitott) mivel rahuzhatod a takarot, rafekhetsz stb egyebkent sem ertem miert jo az ha tobb honapos baba egesz ejjel a ciciden log - sok ismerosom van 1-2 ev kozotti gyerekkel aki igy csinalta mint te, nagy reszuk most sirankozik nekem hogy milyen jo hogy az en lanyom alszik ejszaka 1,5 evesen...hat igen, mert en kikeltem hozza ejjel ketszer haromszor es megszoptattam. nyugodtan le lehet pontozni.
2016. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kispárnára is rá tudsz fordulni, akkor egy pólyára miért ne tudnál.
2016. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem számít ebből a szempontból. Inkább húzd az ágyad mellé kiságyban, bölcsőben, így nem kell kikelni, mégse fordulsz rá.
2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%

3 hetes koráig velem aludt. Pólyában. Nem tudom milyen pólyák vannak,ami vékony anyag,de az tuti,hogy a miénk egy vastag szivacsszerű volt alul és vastagabb felül. Mint egy takaró. Soha nem fordultam rá és nem is azért aludt ott mert a cicimen lógott de lehet h vkinek az együtt alvás "csak" a cicin lógást jelenti.


Ha az a szivacsszerűs pólyád van,akkor nem fogsz ráfordulni. Az olyan jó nagy,mintha kb mózesben aludna melletted az ágyon (oké,kisebb) .

2016. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Évekig együtt aludtam mindhárom gyerekkel, soha nem fordultam rájuk:)
2016. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kislanyom 4honapus es sokat bukik alvas kozben is.Velem alszik a kezdetektol igaz hogy a kisagybol kivetem a matracot es azon alszik igy fenebb van es egy kis parnat is teszek kozenk.
2016. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!