Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek előre a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek előre a kapcsolatban? Több lent.

Figyelt kérdés
Egy gimibe járok ezzel a lánnyal, és újév körül elkezdtünk beszélgetni. Azóta rengeteget videochateltünk, és elmondtam neki részegen, hogy szeretem. Ő is bevallotta ugyanezt. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni, napi minimum 4-5 órát. Nagyon félénk lány, még sose volt fiúja, nem csókolózott se semmi. Csak párszor tudtam találkozni vele, a korlátozások miatt. Sokszor voltam már ilyen pozicióban egy lánnyal, de sose tudom hogy hogyan lépjek előre a kapcsolatban. (egyébként még nem vagyunk együtt, nem tudom hogy mit kéne tennem, hogy bélyeget rakjunk rá) Azt sem tudom hogy hogyan kéne kezdeményeznem az első csókot, kevés a tapasztalatom.

2020. máj. 4. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sétálás vagy üldögêlés közben fogd meg a kezét vagy kérdezd meg előtte, h.megfoghatod-e (mivel félénk). Ez szerintem egy lépés előre. Beszélgetés közben, nézz a szemébe, majd amikor esetleg egyszerre elcsöndesedtek, simítsd meg a haját, arcât, hajolj oda és csókold meg finoman. Várd meg a reakcióját.
2020. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahova. Azt már tudjátok, hogy szeretitek egymást tehát ne lepődjön már meg ezen. :D

Akár csak egy kajálás valahol vagy egy mozi bármi lehet, vidámpark. A csókot tartogasd a legmegfelelőbb alkalomra, amikor már azt hiszi nem lesz semmi és váratlanul éri mégis minden tökéletes hozzá. Majd látod te, hogy mikor van ott az idő csak ragad is meg. Lehet hogy félsz de elhiheted ha megcsókolod ő teljesen lefog fagyni tehát előnyben leszel. Mindig te vezesd a dolgok menetét :D

Remélem érthető a dolog.

2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor legközelebb taliztok egyszerűen csak kérdezd meg, hogy lesz-e a barátnőd. Az a legcukibb és egyértelmű is. Sok sikert :)

A csókot pedig ne kezdeményezd csak úgy hanem kérdezd meg előtte hogy szabad-e, hiszen az lesz az első csókja.

2020. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!