Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek egy kapcsolatban arca pusziról nagyobb szintre?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk,egy hónapja vagyunk együtt,bár már volt egymással dolgunk 6 hónapon át... Az újra kezdés során sok minden átértékelődött bennem, próbálok felé közeledni úgy,de eddig még csak az arca puszi ment,mert nagyon félek hogy negatívan reagálna rá a párom...

2017. máj. 26. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kapd be az orrát
2017. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem nem kell ezen kattogni :D majd ki alakul. Nem kell sietni. Hülyüljetek inkább s szerezzetek élményeket együtt. Nem azért lesztek egy pár mert csokoloztok meg pusziszkodtok.
2017. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha te félsz akkor biztos h ő is így érez ezért nem sikerül tovább jutni . Döntsd el magadban h : " Én ma ezt megcsinálom " meg mielőtt találkoztok . Nem lesz könnyű , de próbálj arra gondolni h ha igazán szereted menni fog . Vagy az is bejohet h becsukjatok szemeitek és egyszerre mondjuk ez játékosabb. Vagy mond neki h akarsz sugni valamit és megcsokolod , sok sikert ;)
2017. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!