Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megsértődnétek ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés
17 éves lany vagyok a párom 18 éves fiú, aki kiment 2 hétre külföldre. Azt akartam hogy legyen ott neki valami "belőlem" ezért oda adtam neki a plüss macimat, hogy legyen ott vele. Minden este leirta,hogy ott van a maci a ágyon, mindig rám gondol ha ránéz. Aztán egyszer csak írt egy olyat, hogy menjek át a lakásába, van egy papír az asztalon amit le kéne fotozzak és elkudjek neki. Amikor bementem, lattam hogy a maci ottvan otthon az ágyon, tehát nem is vitte el magával.

2020. máj. 5. 12:46
1 2
 11/13 TR75 ***** válasza:

#9

+1

2020. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
lehet csak otthon hagyta
2020. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pasiként írom, hogy a hazugságon gurulnék be. 2 hét nem sok idő, de pl a maci egy kicsit régies szóhasználattal élve: gáz.

Máskor inkább ragaszkodj egy fényképhez amit kirakhat az asztalra, vagy már kicsit sze*uális értelembe véve add oda a polódat. Azon érzi az illatod. Lehet ez az én per*erzióm, de én ezeknek örülnék.

2020. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!