Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez így normális hogy mindent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miul kérdése:

Ez így normális hogy mindent elfelejt ?

Figyelt kérdés

A mostani kérdés , nem velem esett meg , hanem egy barátnőmmel , aki pár hónapja kezdett még csak el randizgatni egy fiúval , folyamatban mesélte nekem hogy milyen jól megvannak és hogy milyen boldog vele. Viszont a csajnak pár napja volt a születésnapja , és a fiú teljesen el is feledkezett róla , így nyilvánvaló hogy barátnőmnek ez nagyon rosszul esett (igen ,itt jöttem a képbe aki elsőként értesült erről és próbáltam vigasztalni azzal hogy sokan vannak akik ilyen dolgokat könnyebben elfelejtenek , nem tartanak számon --> bár akkor sem értettem hogy miért nem írta fel a pasas valahova , legalább beállított volna a telefonján a naptárba emlékeztetőt :/) . Sajna nem ez volt a kezdett teljes egészében , mivel barátnőm eléggé szeret animés témájú játékokkal játszani , amikben ugyebár felhasználónevet kell megadni (ami lehet kitalált vagy pedig egy már létező név stb. stb., szóval annyi a lényeg hogy barinőm xy nevet adott meg holott ez ugyebár nem az igazi neve) , később nyilván elmondták egymásnak az igazi nevüket hogy tudják úgy szólítani egymást , ám a pasi még mindig folyamatban csak a játékos nevén tudja hívni , ami szegénykémnek (barátnőmnek) eléggé rosszul esik /esett. Ezért meg is kérdezte hogy egyáltalán emlékszik -e az igazi nevére , és hát sejthetitek hogy mi volt a válasz..(nem).

Azért írtam ezt ki ide , mivel ezt eléggé furcsálom hogy egy fiú aki azt mondja hogy szereti őt és tényleg minden egyes percet együtt töltenek javarészt , hogy lehet hogy az alapok legalapabbjára sem emlékszik?! :/ (csak úgy megjegyzésképp írom hogy a fiúnak nincs semmilyen betegsége , legalábbis nem tudok róla , ami miatt időközönként kiesne egy- két dolog.)

Barinőm 17 éves még a fiúja 19.



2020. máj. 13. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Baromi érdekes, de ha tényleg nincs semmilyen betegsége akkor nem hinnem hogy tényleg annyira érdekli a lany
2020. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmélet
2020. máj. 14. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!