Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmnek nagyon nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nagyon nagyon sok fiú barátja van, mit lehetne tennem hogy könnyebben el tudjam fogadni?

Figyelt kérdés
Egész sokszor vita témmája ez az egész mostanában sajnos, igazából tényleg nagyon sok fiú barátja van egészen a saját korosztályától 18 19 egészen 30+ ig. Nekem ez az egész teljesen új, miszerint egy lánynak ennyi fiú barátja van és beszél velük nyilván eljár velük ide oda, amikor velük van nyilvan nem beszélünk mert akkor ugye nem telefonozik, nem feltétlen vagyok nagyon szociális de már találkoztam párral, semmi nem volt, annyira nem is szimpatikus a legtöbb, el szeretné fogadni őket hiszem a barátnőm barátai viszont eddig nem nagyon sikerült, 5 hónapja van ez az egész, valami ötletetek van?

2020. máj. 14. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom tényleg csak a barátai és nem csal meg téged folyamatosan.

Neked nincsenek lány barátaid? Vagy sima barátaid? Amikor te velük vagy, állandóan visszaírsz neki?

Mi lenne ha ő így érezne veled kapcsolatban?

Emiatt fölösleges lenne vitatkozni, mert a barátnőd nem biztos hogy le fog mondani a barátairól, csak mert neked nem tetszenek.

Hűséges a barátnőd, téged választott párjának, úgyhogy neked érdemes lenne kicsit objektíven elgondolkozni, hogy ő hogyan fogadja el a társaságod.

Ha te nagyon nem akarod őket elfogadni, az mindig egy kis szálka lesz az ujjadban.😔

2020. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezek a barátok már előtted is megvoltak. Eddig is csak a barátai voltak, nem a pasijai.

Akkor miért kéne aggódni? Ha eddig nem akart tőlük semmit, amikor egyedülálló volt, akkor miért akarna most, hogy van barátja???

2020. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ha kapcsolatban vagytok, ezt is megbeszélhetitek. Mondd el neki nyugodtan, hogy kicsit aggódsz emiatt, de ne hagyd hogy azt érezze, hogy nem bízol benne.

Elvégre ha bármelyikkel is össze akart volna jönni, már megtette volna. De ő téged választott, és hiába van sok fiú körülötte, ő így is melletted marad. Tehát: hiába sok a fiú, látod, hogy neki te kellesz. Szeret téged.

Én is ilyen vagyok, sok a fiú barátom, de csak azért, mert velük jobban megértjük egymást, mint a lányokkal. ugyanúgy van párom, és az előbb leírtak alapján ő is megtanulta elfogadni. Ne aggódj! :)

2020. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!