Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy tényleg tetszem a barátnőmnek ilyen kövéren?

Figyelt kérdés

Elég sokat híztam, 97 kiló vagyok (181 centi magas). Ez már elég sok, és szeretnék fogyni. A barátnőm viszont azt mondogatja, hogy jól áll, maradjak egy ideig ilyen, mielőtt elkezdek fogyni. Azt mondja, jobban tetszem neki így.


Szerintetek lehetséges, hogy így gondolja, vagy csak udvariaskodik? Elég masszív pocakom lett:-S


19/F



2020. febr. 6. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy tetszel neki.
2020. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Emberfüggő, valakinek bejönnek a kövér srácok. Egészségügyi okok miatt amúgy is jó ötlet lefogyni, az csak rá dob egy lapáttal, ha te sem érzed magadat így jól a bőrődben.
2020. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lehetséges? Nem mindenkinek a vékony vagy sportos emberek tetszenek.
2020. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak poénból mondja. amúgy lehetséges.
2020. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondja, akkor biztos igaz.
2020. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány kiló voltál mikor összejöttetek? Lehet amúgy egyébként is az a féle lány/nő aki szeret a párjára főzni meg ilyenek. Nem hiszem, hogy csak udvariaskodik, akkor nem mondta volna hanem örülne hogy fogyni akarsz.

Szerintem örülj neki, hogy mindenhogy tetszel neki. Plusz, mások is híznak meg kapcsolatban. Nem a világ vége. Csak neked tűnik fel igazán.

2020. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm, akinek mindig meghíznak a pasijai. Biztos vagyok benne, hogy az ő keze is benne van a dologban, mert mindig kínálja őket. Biztos van más lány is aki ilyen.
2020. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előfordulhat, több nő van, mint hinnéd, akiknek tetszik az ilyen testalkat. Ha zavar, akkor fogyj vissza egy kicsit. Én is voltam túlsúlyos és tudom, hogy vannak helyzetek, amikor zavaró a plusz tömeg.
2020. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mire jutottál végül a kérdésben?
2020. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Először is tisztázzuk: Te sehol nem vagy kövér!! Fa*z kivan már ezzel, hogy 5-10kg felesleggel mindenki ilyen meg olyan "kövérnek" nevezi magát!! Még egy 30 kiló lenne rajtad, és úgy mondanád, azt megérteném, de így még viccnek is rossz!.. Én 173cm vagyok és 145kg. Na, én kövér vagyok, nem is kicsit! Én joggal tehetném fel a kérdést, hogy tetszem-e xy-nak "ilyen" kövéren! És képzeld, még így is van nő, akinek még én is bejövök, pedig nem 10 és nem is 15 vagy 20, hanem közel 70kg feleslegem van, jó közelítéssel 2 ember súlyát nyomom!Úgyhogy szerintem Te pont ne rinyálj ilyen kis 10kg pluszok miatt( ami egyébként megjegyzem, hogy még semmi kihatással nincs az életkilátásokra)! Szóval kérdésedre válaszolva igen, valószínűleg bejössz a barátnődnek, mert valamiért csak veled van! Ha nem tetszenél, nem mondaná, hogy jól áll. Inkább halgass rá, ahelyett, hogy ezt az idióta, testképzavaros csürhe viselkedést követed! Miért ennyire hihetetlen, hogy nem mindenki a karácsonyfadíszeket(tipikus 185 magas, 60kg) szereti?!.. El*aszott egy testképzavaros világban élünk, az már biztos! 5-10kg plusz, és már csüngőhasú disznónak látják magukat egyesek! Komolyan vicc már! Inkább örülj, hogy kicsit emberesebb vagy, semmi gáz nincs ezzel a súllyal! Nagyon sokan örülnének ám, ha kicsit hízhatnának, mert épp képtelenek rá! Hidd el, nekik sokkal rosszabb;)
2020. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!