Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megpróbáljam vele újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vele újra?

Figyelt kérdés

Február végén összejöttem egy csajjal, és bár az ő részéről nagyobb volt a vonzódás felém, minden talinál egyre inkább kezdtem beleszeretni. Pár tali után már mindkettőnk ugyanúgy érzett kémiát köztünk és egy fantasztikus kapcsolatunk volt.


Aztán jött a korona, mert ugye miért ne?


Két hónapon keresztül próbáltuk Messengeren fenntartani a kapcsolatunkat, de Május elején úgy döntöttem, hogy én ezt nem szeretném tovább. Röviden annyi volt a probléma kettőnkkel, hogy míg én így, virtuálisan is akartam közös élményeket (filmnézés, játék, bármi amit mindketten eddig is szerettünk csinálni közösen), ő azt várta el tőlem, hogy minden egyes pillanatban írjak, bármit, csak írjak.


Szóval, Május elején szétmentünk, és amilyen kulturáltan sikerült, eszembe jutott az eleje a kapcsolatunknak, eszembe jutott, hogy mennyire hiányzik. Eléggé megbántottuk viszont egymást a karanténos-idők során, úgyhogy ez lenne a kérdésem:


Szerintetek működhet újra a kapcsolatunk, ha ismét élőben kezdenénk?


Élőben nem volt egymással problémánk, de eléggé bizonytalan vagyok, hogy működne-e ez. Imádtam vele lenni, ő is velem, azóta viszont sok fájdalmat okoztunk egymásnak.


17/F



2020. máj. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is hiányzol akkor persze
2020. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha összesen csak annyi volt a gond, hogy na.. karantén.. és valóságban jól megvagytok


Akkor hajrá :D


Feltéve: ha ő is akarja

+Sok sikert 😁

2020. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En is szurkolok nektek, szerintem ha ezen kívül más baj nem volt, akkor simán megpróbálhatod vele újra.
2020. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Próbáld újra, mit veszíthetsz? :D
2020. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az "azóta viszont sok fájdalmat okoztunk egymásnak" mit jelent valójában. Ha ez a fájdalom nem szerelemölő fájdalom, akkor nincs akadálya, hogy újra a régi legyen a dolog.
2020. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindegyikőtök válaszát :)


Update: Nemrég írtam neki és egy kicsit beszélgettünk, amit éreztem nála így 3 hét semmi beszélgetés után, az a "leszarom" stílusa velem. Semmi érdeklődés, semmi kérdés, nem érdekli.


Érzelmileg szeretnék vele újra együtt lenni, racionálisan viszont szerintem nem lenne jó döntés - pont az ő érdeklődésének a hiánya miatt.


Nem szeretnék esszét írni, de még írok pár szót azért. Érzelmileg azért hiányzik, mert mostanában fogtam fel, hogy mennyire ritka egy 17 éves lánynál (tapasztalataim szerint) az az empátia, figyelem, megértés és értelem, ami nála megvan.


Ahogy egyikőtök említette - valószínűleg volt pár szerelemölő része a kapcsolatunknak. Lehet csak tovább kéne lépnem, de ahhoz még szükségem lehet egy kis időre...

2020. máj. 23. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Kitartást és sok sikert :D

(2. Vagyok)

2020. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg a problémát és mi rá a megoldás hisz régebben is működött úgy a kapcsolat. Sok sikert kívánok remélem sikerül én látok rá esélyt.
2020. máj. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is érdemes újrakezdeni. Egyébként nem vagy egyedül, az én kapcsolatom is (meglátásom szerint) a vírus miatt került válságba. Nem bántottuk egymást mi sem, remélem helyrehozhatók ezek a párkapcsolatok.
2020. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!