Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt? Valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Valami újabb agymenés?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel mind a ketten gimisek vagyunk. Úgye a mostani helyzet az nagyon más, mint szokott lenni. Én kb alig tanulok, van hogy a barátnőm írja a beadandóimat. Ő folyton tanul, segít pár osztálytársának, discordon együtt átbeszêlik az anyagot, de van hogy kicsit dumálnak meg röhögcsélnek is. Én próbálok ott lenni vele, de mindig megkapom hogy zavarom, és így később fog végezni. Majd mikor délután 3 körül végez kitalálja hogy menjünk ki a parkba társasozni, menjünk el tollasozni, sütögessünk a családjával, a barátnőjével fotózzunk mert tudja hogy szeretek instára ilyen képeket kitenni, meg kiránduljunk. De én rendesen tényleg vele akarok ÉRTÉKES IDŐT TÖLTENI.

2020. máj. 23. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hm...

1. Tanulj mondjuk te is, és akkor megérted


2. Szóval az nem értékes időtöltés, hogy szeretne a parkba társasozni veled, illetve a családjával is időt tölteni...



Tuti szakítani fogtok... Kicsit vegyél vissza magadból

2020. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thispain ***** válasza:
0%
Gondolom extravertált, és örül, hogy vége a koronavírusnak. Szerintem hívd el valahova valamikor éjfél körül, hogy kettesben legyetek.
2020. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Thispain ***** válasza:
27%
*kijárási tilalomnak(koronavírus helyett)
2020. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmiről lehet szó, hogy szeretne másokkal is időt tölteni (illetve külön), ezért mondja hogy ne zavard. Meg ugye tanul is, úgyhogy olyankor azzal van elfoglalva.


Ha jól értem az értékes idő alatt arra gondolsz, hogy kettesben is szeretnél vele lenni, mert amúgy amiket ajánl programokat, azok jók. Beszélj vele hogy szeretnél több olyat hogy csak ketten vagytok, de akkor tegyél te is érte, találj ki érdekes elfoglaltságokat, ne az legyen hogy discordon beszélgetsz vele.


Nézzetek új helyeket, mászkáljatok, próbáljatok ki új dolgokat/hobbikat, vagy akár csak üljetek ki egy padra és beszélgessetek.

2020. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek barátaid akikkel elmenj bárhová?
2020. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A programok amiket ajánl azok úgy vannak hogy 90%-ban ketten lennénk. És nem szoktunk discordon beszélni, folyton náluk vagyok, kb ott élek(egy héten van hogy otthon sem alszom)😂, de én nem ilyen hülyeségeket akarok csinálni!
2020. máj. 23. 19:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne haragudj kérdező, de akkor tényleg hülye vagy. A barátnőd próbál értelmes dolgokat kitalálni, még arra is figyel hogy ketten legyetek, te meg hisztizel és ostobáskodsz. Nem hülyeség amiket kitalál, hanem értelmes dolgok, de ha nem tetszik, miért nem mondod meg neki hogy miket szeretnél csinálni inkább?


Túl szerencsés vagy hogy ezzel a lánnyal lehetsz, de ne aggódj, nem sokáig csinálod mellette azt, hogy csapkolódsz mint egy kisbaba.

2020. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen hülyeségeket...


Na akkor mondd mit szeretnél? Sőt.. miért nem hozod fel neki, hogy ma ezt meg azt csináljuk? Mit szenvedsz ilyen látványosan? Ha állandóan náluk vagy mit csináljon szegény mikor éljen? Haza kéne járnod, hogy legyen élete ez így nem oké, hogy rád kell szóljon, hogy hagyd már kicsit csinálni a dolgát.

2020. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok. A barátnőd helyében már rég meg mondtam volna neked, hogy egy kicsit hagyjál békén, hogy legyen másra is időm. Viszont ezzel szemben a barátnőd ki akar találni értelmes, hangsúlyozom ÉRTELMES programokat. Te mégis mi a fenét akarsz vele, ha ezek nem jók neked? Hagyj neki teret, mert ha nem ez lesz a kapcsolatotok gyilkosa. Hagy élje az életet. Attól mert a barátnőivel, családjával akar lenni még szeret téged és igyekszik is azért hogy együtt legyetek, de nem tud sokfelé szakadni. Ertheto, hogy akar a barátaival és családjával is lenni. Egy kicsit nézz magadba, hogy ha ugyanez lenne fordított esetben neked hogy tetszene ez.
2020. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha neked nem tetszik, amiket ő kitalál, akkor mondj helyette jobbat, vagy menj haza duzzogni. Esetleg elkezdhetnél te is tanulni. Ne mérgezd a lány életét fölöslegesen. Egész héten vele vagy, az nem elég?
2020. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!