Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt? Valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Valami újabb agymenés?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel mind a ketten gimisek vagyunk. Úgye a mostani helyzet az nagyon más, mint szokott lenni. Én kb alig tanulok, van hogy a barátnőm írja a beadandóimat. Ő folyton tanul, segít pár osztálytársának, discordon együtt átbeszêlik az anyagot, de van hogy kicsit dumálnak meg röhögcsélnek is. Én próbálok ott lenni vele, de mindig megkapom hogy zavarom, és így később fog végezni. Majd mikor délután 3 körül végez kitalálja hogy menjünk ki a parkba társasozni, menjünk el tollasozni, sütögessünk a családjával, a barátnőjével fotózzunk mert tudja hogy szeretek instára ilyen képeket kitenni, meg kiránduljunk. De én rendesen tényleg vele akarok ÉRTÉKES IDŐT TÖLTENI.

2020. máj. 23. 16:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De komoly dolgokat, amiket egy pàrkatcsolatban kell, alig csinàlunk heti 5-6szor. Komoly dolgok=pl szex
2020. máj. 23. 22:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A heti 5-6 szex, az majdnem napi 1. Nem vagytok nyulak, nem lehet egész nap dugni, és ha ilyen barátom lenne, aki minden programot fikáz a szexen kívül, akkor biztos otthagynám. Nem ez kell a nőknek.... Nőjj fel.
2020. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mégis hány szexet akarsz egy héten? Ez már így is több az átlagnál.
2020. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb komoly dolgok: magad elvégezni a feladataidat (házi, tanulás/munka), nem a baratnőd és a családja nyakán élősködni, besegíteni a ház körüli teendőkben, ha már hagyják, hogy náluk lógasd a farkad heti hét napon keresztül, normálisan, egyenrangú félként tekinteni a barátnődre. Ezek kezdetnek elég jó kis komoly dolgok próbáld ki.


Reméljük a barátnőd minél hamarabb magához tér a rózsaszín ködből, és kihajít téged, hogy építhesd az instafeed-ed valami IQ 60-as csitrivel, aki illik majd hozzád.

2020. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az előző barátom pont ilyen volt. És tudod mit csináltam? Otthagytam a f*szba:) Elege lesz a barátnődnek belőled egy idő után, majd meglátod. Nekem perpill 22 éves barátom van, és fél éve egyszer nem volt vita olyanon, hogy nincs szex. Ajánlom figyelmedbe, hogy szex helyett vidd el mondjuk pizzázni, hidd el sokkal értelmesebb időtöltés. Amúgy meg ha minden nap szinte ott alszol akkor mégis mi a francot csináltok éjszaka? Valszeg azért talál ki ennyi féle dolgot, hogy terelje a témát= nem akar veled szexelni :)
2020. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!