Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek 16 éves korban a barátság extrákkal kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Mindketten szeretjük egymást, de külső tényezők miatt nem lehetünk együtt (táv) s emiatt gondoltunk erre.

2020. máj. 24. 23:40
 1/6 anonim válasza:
89%
Rómeo és Júlia!
2020. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Várj, akkor az extrákat hogy oldjátok meg, ha a távolság probléma? amúgy meg ha szeretitek egymást, akkor az már nem barátság, ha találkoztok mondjuk havonta egyszer, akkor ott megvan az extra, de utána messengeren meg nem tudom hogy hívásoztok, meg irkáltok, meg szeretitek is egymást, akkor az már inkább távkapcsolat

akkor van barátság extrákkal, ha nem éreztek többet, mint barátságot (véleményem szerint). ez így ahogy ti gondoljátok, kicsit kiüti a kettő egymást...

2020. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Köztünk a barátommal 270 km van, és mégis együtt vagyunk mert szeretjük egymást! És rendszeresen találkozunk így is, mert nekünk megéri ennyit utazni.

A barátság fogalmát meg ismered? Azok nem szeretik egymást. Nekem is volt egy ilyen, barátilag bírtuk egymást, találkozgattunk, meg szexeltünk. De nem szerettük egymást, az már nem barátság.

Amúgy akkor a táv miatt nem is találkoztok? Mert a chatsex meg képek küldözgetése nem számít barátság extrákkal kapcsolatnak. Vagy csak nagyon ritkán találkoztok? Szerintem úgy sincs értelme.

Na mindegy, a lényeg hogy amit te mondasz, a ti helyzetetek nem barátság extrákkal.

2020. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez szerintem is inkább távkapcsolatnak tűnik, szeretitek egymást, elvagytok egymással max talizni nem tudtok..


A barátság extrákkal ott maximum testi vonzódás van, érzelmi nincsen

2020. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátság extrákkal ellentét :D

Ott pont az a lényeg hogy nincs érzelem, de rendszeresen dugtok egy jót.

itt van érzelem, de nem találkoztok.

2020. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a válaszolóknak!

Ez nem barátság extrákkal,hanem távkapcsolat.

2020. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!