Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ideje beletörődni abba, hogy...

Ideje beletörődni abba, hogy soha nem lesznek barátaim és tanuljak meg emberi kapcsolatok nélkül élni/boldog lenni?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy senki sem akar barátkozni velem. Már az óvodában is szivattak a csoporttársaim, általános és középiskolában is ki voltam közösítva. 21 év alatt soha sem voltak barátaim. Ha valakiről azt hittem, hogy a barátom, végül kiderült hogy nem az. Az emberek általában kihasználnak vagy megunnak és itthagynak. Nem tudom mit rontok el, de már kezdek belefáradni ebbe és egyre inkább úgy érzem, hogy felesleges próbálkozni és a kapcsolatok csak szenvedést okoznak. De a magány is szenvedés. Nem tudom mit kezdjek magammal.

2020. ápr. 19. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
igen
2020. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mi értelme van így az életnek?
2020. ápr. 19. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
igen
2020. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De gonosz vagy
2020. ápr. 19. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert válaszolok a kérdéseidre? Lófszt.
2020. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Átérzem.

Nekem se voltak soha igazi barátaim...


21L

2020. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Én sem tudom mit rontok el de nem kell senkinek a barátságom sem az érzelmeim.
2020. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Válassz magadhoz illő hobbit (tánc,kondi,festés,kerékpározás,vívás,kosárazás,foci,futás,úszás,kórus stb),amit tanfolyam/szakkör keretein belül űzől.Nézz körül a Művelődési Házak,Sport klubbok oldalain.Azzal kösd le magad.Hidd el,hogy a közös érdeklődésű emberek között fogsz találni olyat,akivel jóban lehetsz.Ne zárkózz be,az a legrosszabb.Nem veled van a baj,hidd el!Könyvnek tudom ajánlani Johann Hari Elveszett kapcsolatok című könyvét,ha szereted a pszichológiai témájú,mélyebb tartalmú (depresszió,szorongás) könyvet,akkor ez sok dologra rá fog mutatni és segíteni fog neked!
2020. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
60%
Én is mindig pofára esek. És a korral csak rosszabb lesz, mert az újabb és újabb csalódások hatására egyre negatívabbá és intoleránsabbá válok. 24/L
2020. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Válasz magadhoz való hobbit amit szívesen csinálnál, és el kéne menned a pszichológushoz az tudja kezelni a kissességi komplexusodat.
2020. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!