Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezelitek, vagy kezelné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, vagy kezelnétek azt, hogy a párotok hazudott nektek több alkalommal is, és hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés
Valójában az a helyzet, hogy távkapcsolatban élünk, és többször is megkérdeztem tőle, hogy boldog-e mellettem, és ugyebár azt mondta nekem, hogy természetesen az stb. Viszont ennek ellenére láttam, hogy másoknak azt írta, hogy nem az. Lényegében ezt megbeszéltük és túl vagyunk ezen a dolgon, viszont így már jelenleg kicsit bizonytalan vagyok és félek, hogy a jövőben is képes lenne hazudni... Szerintetek mit tegyek? ti hogyan kezelnétek?

2020. máj. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már valaha, vagy csak ideiglenes a távolság?
2020. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, találkoztunk már többször is, és a távolságot tekintve csak ideiglenes, mivel szeptembertől suli végett újból közelebb leszünk egymáshoz.
2020. máj. 26. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyzetedre általában úgy szokott folytatódni hogy te bizonytalan leszel továbbra is.Ő ezt érezni fogja és ahhoz fog fordulni akinek eddig is elmondta a baját ,miközben neked azt mondja hogy nincs gond.

Akihez fordul az ellátja majd “fantasztikus” tanácsokkal és ezek miatt eltávolodtok.A fizikai távolság és a hazugság (bármekkora méretű is) Lelki távolságot eredményez.

2020. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!