Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit adtatok a párotok szülinap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok a párotok szülinapjára? Ti mot kaptatok?

Figyelt kérdés
Nem azért írom ki ezt a kérdést mert nincs ötketem, már tudom mit kap tőlem a barátom, csak kíváncsi cagyok ti milyen jellegű ajándékot adtok/kaptok?

2020. máj. 28. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Egy új Iphon fülest.


40F.

2020. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéljük kinek mire van épp szüksége. Ha semmire nincs,akkor max sütök neki valamit. Én nem kértem semmit legutóbb. Párom cipőt kért/kapott,mert az előzőt széthordta. Csak hasznosat adunk egymásnak.
2020. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A diplomaosztójára egy egyedi mintás párnát adtam neki. Imád aludni, plusz a mintát is én rajzoltam - nyilván olyan volt a minta, ami mindkettőnknek sokat mond. Plusz narancslé (ezt nagyon szereti), és általam öntött díszes gyertya.

Szülinapjára adtam neki egy társasjátékot, narancslét, általam öntött gyertyát, egy egyedi mintás pólót, valamint magamnak vettem új, szexi fehérneműt, és ezzel is megleptem.

Ő nekem szülinapomra egy elég drága előadásra adott jegyet.

Karácsonyra neki 3 zoknit adtam (én imádom a mintás zoknikat, de neki csak feketék vannak), egy plüsst, narancslét és gyertyát.

Ő nekem egy szexi fehérneműdarabot, és egy plüsst.

Évfordulónál pedig megbeszéltük, hogy élmény lesz, nem tárgy. Elmentünk egy nagyon különleges étterembe.

2020. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden alkalomra kap egy pici akasztós plüst, mindegy, hogy milyen, a lényeg, hogy legyen benne valami piros. Először véletlen volt, már hagyomány. Mellé valami olyat ami éppen érdekli(könyv, edző kellék) vagy ami jól jönne neki(köntös).

27N

2020. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Felesleges költekezésnek tartjuk. Ha valakinek szüksége van valamire, akkor azt megbeszéljük.
2020. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!