Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy a baratommal meg csak fel eve vagyunk egyutt, de nagyon sok problema lepett fel ez ido alatt. A baratom 21, en pedig 18 eves vagyok. O heti 3-4x dolgozik, mire hazaer mindenhol kitakaritok, elmosogatok, kimosom a ruhait, fozok neki stb. O annyira nem kepes, hogy nehanapjan engedjen nekem egy kad vizet. En igenylem a minden napi szexet, o pedig 3-4naponta er hozzam. Az anyja ottlakik nala es miatta sem tudunk szexelni es en ezt is elviselem. Ugy beszel velem neha, mint valami idegennel, teljesen kozombos es nem latom azt a “csillogast” a szemeben, mint 4-5 honappal ezelott. Nagyon sok hulyeseget megbocsatottam mar neki, es o mindig azt igerte, hogy valtoztatni fog, de keptelen ra. Tenyleg semmi szenvedely nincs a kapcsolatunkban, nagyon ritkan csokolozunk es nem is szokott hozzambujni, csak en hozza. Anyagilag is tamogatom, mert most elegge rossz helyzetben van sajnos. Ha reggel kavezik soha nem kerdezi meg, hogy esetleg en kerek-e, ehhez kepest en szo nelkul csinalok neki kavet es reggelit mire felkel. Egyszeruen tenyleg ugy erzem, hogy ki vagyok hasznalva. Ti mit tennetek a helyemben?
2020. jún. 1. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
+ha valamit csinal amivel megbant, es en ezt elmondom neki, csak kinevet es azt mondja, hogy tulreagalom
2020. jún. 1. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a csávót, nem érdemel meg
2020. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kihasznál sajnos. És még bunkó is. Túl jó vagy hozzá. Olyat érdemelsz, aki érted is megtenné ugyanezt.
2020. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De mi a jó édes f@szért maradtok együtt ilyen pasikkal? :'D vagy én vagyok abnormális, hogy soha nem hagytam, hogy így bánjanak velem?

Mit kéne tenned? Tényleg nem tudod? Vagy együttmaradsz vele és ez ugyanígy folytatódik, vagy otthagyod és majd találsz egy normális pasit. Vagy nem, de még egyedül is ezerszer jobb sorod lenne ennél.

2020. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok srac buszke lenne egy ilyen tarsra! Becsuld meg magad annyira, h elsetalsz onnan ahol szarba se neznek.
2020. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki érdemel meg egy ilyen rendes lányt, mint amilyen te vagy. Én a helyedben lelépnék onnan.
2020. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hányszor hallottam én is ezt, hogy Változtatni fogok... Kinyalod a seggét, én fél év után otthagytam, találtam jobbat, és most 5 hónapja olyan boldog vagyok a barátommal, mint még soha. Hagyd el, jobban jársz, és boldogabb leszel.
2020. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!