Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire volt ez bunkóság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt ez bunkóság a legjobb barátnőmtől? 17L

Figyelt kérdés

Anno 7. osztályban iszonyúan megtetszett egy felettünk járó srác (akkor 8.-os fiú) akivel csomót beszélgettünk stb, bele is szerettem, viszont nem jöttünk össze mert nem álltam készen akkor egy kapcsolatra. Ennek ellenére is beszélgettem a fiúval és még mindig szerelmes voltam belé. Természetesen barátnőmnek folyton beszámoltam az összes beszélgetésünkről kb, és, hogy mennyire odavagyok a srácért. Ez így ment két évig. Aztán most, 10. osztály elején barátnőm úgy összejött azzal a sráccal, hogy nekem el sem mondta addig, amég észre nem vettem egy közös képük. Ekkor hatalmasat néztem, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Nekem nem jött össze a sráccal és örülök, hogy ők boldogok együtt. De nagyon sok kérdés van bennem.

(lehet hogy már abban a két évben is tetszett neki a fiú mikor én voltam szerelmes belé? stb..)

Vélemények?

Milyen barát az ilyen?


2020. jún. 2. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan, két évig nem léptél, mit vártál? Várjon még kettőt, hátha csinálsz valamit vagy maradjon le ő is a szerelemről?

Inkább tanulj belőle. Ha akarsz valamit ne várj évekig. Az meg hogy nem mondta el, gondolom pont az érzéseid miatt nem volt bátorsága hozzá.

2020. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Fő kérdés: nem feltétlen volt bunkóság

- miért?

Mivel ahogy az előző mondta, nem léptél.. nem tettél semmit annak érdekében, hogy változás legyen, arról ő nem tehet


Lehet hogy akkor már ő is: igen, lehet neki is bejött, főleg ha sok szépet mondtál a srácról


Vélemény: tanulság, mondd amíg eltudod mondani, addig nincs mit veszítened


Milyen barát: olyan, aki nem akar megbántani, ezért nem mondja el, hogy igazából jár azzal, aki tetszik neked, csak nem léptél felé

Megakart óvni a fájdalomtól

2020. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
13-4 évesen nem igazán való egy kapcsolat szerintem, ezért nem léptem akkoriban. Azóta pedig volt már valakim ezért ez a fiú már teljesen el van felejtve nálam, szóval ez butaság hogy várjon még 2 évet :D de mégis furcsa, hogy az első ember akibe szerelmes voltam, és pont ennek a lánynak számoltam be mindenről, összejön vele. Nem mintha ne lenne még millió fiú akik közül választhatott volna.
2020. jún. 2. 12:04
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát én jobban értékeltem volna az őszinteségét, és tudhatta, hogy majd úgy is kiderül.
2020. jún. 2. 12:05
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Na állj le! Ha már nem is kell neked a srác, ne legyél irigy a barátodra, nem bunkóság tőle.
2020. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért csak az ő szempontját támogatjátok? Nekem biztosan nem lett volna pofám összejönni egy olyan sráccal akibe ő volt szerelmes 2 évig de nem sikerült neki. Ezzel azt mutatnám meg hogy sokkal jobb vagyok nála és nekem sikerül, ami szerintem iszonyat elnyomná az önbizalmát, ahogy az enyémet is tette.
2020. jún. 2. 12:20
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Már bocsánat az előttem szólóktól. Azért egy barátnőnek minimum annyit érhetnék, hogy elmondja nekem, figyu, nekem is tetszik a srác, szeretnék vele összejönni, ugye nem haragszol meg érte.

Én nem tennék ilyet a barátnőmmel, gyakorlatilag hazudott a kérdezőnek. Nem volt őszinte. Az csak duma, hogy nem akart fájdalmat okozni. Miért? Így nem okozott fájdalmat?

És utolsó: nem irígy, nem az a probléma, hogy ők összejöttek. Az a baj, hogy nem mondta el. Szerintem az ilyen nem barát.

2020. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Csak voltál bele szerelmes és megmagyaráztad magadnak, miért nem sikerült neked: nem álltál készen egy kapcsolatra. Ha most próbálkoznál ugyanakkor esélyed lenne, mint neki, de neked van valakid, nincs szükséged a fiúra. A barátod kedves, hogy most próbálkozott, amikor NEM BÁNT MEG, mert nincs szükséged a srácra. Nem azt mutatja, hogy ügyesebb nálad, hanem hogy volt olyan türelmes ezt a pillanatot kivárni, pedig valószínűleg neki is tetszett a srác.
2020. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az irigységre a válaszom az 5-ösnek szólt.
2020. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm #7 én is így gondolom
2020. jún. 2. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!