Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire volt ez bunkóság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt ez bunkóság a legjobb barátnőmtől? 17L

Figyelt kérdés

Anno 7. osztályban iszonyúan megtetszett egy felettünk járó srác (akkor 8.-os fiú) akivel csomót beszélgettünk stb, bele is szerettem, viszont nem jöttünk össze mert nem álltam készen akkor egy kapcsolatra. Ennek ellenére is beszélgettem a fiúval és még mindig szerelmes voltam belé. Természetesen barátnőmnek folyton beszámoltam az összes beszélgetésünkről kb, és, hogy mennyire odavagyok a srácért. Ez így ment két évig. Aztán most, 10. osztály elején barátnőm úgy összejött azzal a sráccal, hogy nekem el sem mondta addig, amég észre nem vettem egy közös képük. Ekkor hatalmasat néztem, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Nekem nem jött össze a sráccal és örülök, hogy ők boldogok együtt. De nagyon sok kérdés van bennem.

(lehet hogy már abban a két évben is tetszett neki a fiú mikor én voltam szerelmes belé? stb..)

Vélemények?

Milyen barát az ilyen?


2020. jún. 2. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Oké, és mivel te ilyen vagy, ezért, "ő rosszabb és embertelenebb nálad?". Ne vicceljünk már, lépj túl ezen...
2020. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem kéne így letámadni a kérdezőt... Nem az a fő problémája, hogy összejöttek (hisz már nem is tetszik neki a srác), hanem az, hogy a barátnője nem szólt neki erről. Persze nem dől össze ettől a világ, de azért ez a másik félnek eléggé rosszul eshet.


Ez szerintem is bunkóság, illett volna elmondania. Beszélj vele erről, lehet, hogy csak félt a reakciódtól...

2020. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 igen ez a problémám, köszönöm. És próbáltam vele erről beszélni de lerendezte annyival hogy “ezt meg kellett volna kérdeznem?” majd gyorsan terelte a témát.
2020. jún. 2. 12:38
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Talán azt kéne tudatod vele, hogy nem engedélyt kellett volna kérnie, csak szimplán közölnie veled, mert ez neked rosszul esett, hogy titkolózott.
2020. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Azért a “nem akarta megbántani” kártya vicces tekintve, hogy arról azért gondoskodott, hogy a kérdező a közös képüket mindenképp lássa...

Nekem ez az, ami nagyon gáz és elég sunyinak is tűnik. Ha egy ilyen fontos dologban nem őszinte, akkor mi mindenben hazudhat még?

2020. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Az nem volt bunkóság, hogy összejött egy sráccal, akivel te nem, és már nem is érdekel. Az a bunkóság, hogy elvileg a barátnőd, és nem szólt róla. De ez nem igazán függ attól, kivel jár, bárkivel is jön össze, szerintem előtted nem kéne titkolnia.
2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe az egészbe a legfeltűnőbb, hogy nem mondta el. Ha a barátnőd, akkor annyi tisztelet azért legyen, hogy elmondja. Nyilván az nem elvárható, hogy ne legyen köztük semmi, mert a szerelmed VOLT, (főleg hogy már nem az, más helyzet ha még igen.) de az elvárható, hogy szóljon. Nem kell megbeszélni sem, csak jó lett volna ha tudatja, hogy mi a helyzet.
2020. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!