Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bunkóság hónapfordulón szakíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság hónapfordulón szakítani? Mik a jelei a teljes elhidegülésnek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok a barátom is. Csütörtökön lennénk együtt 8 hónapja.Nem azért akarok vele akkor szakítani,hogy megbántsam,hanem mert csak akkor tudok oda utazni és személyesen szeretném elmondani.


Már nem gondolok rá annyit és úgy gondolkozok,mintha szingli lennék,hogy megnézem a pasikat stb. (De csak mondom magamban hogy jól néz ki semmi más!!) és már nem is izgulok annyira a találkozások előtt. Neha semmit nem érzek és néha azt hogy ez nyűg ez a 3 órás út a semmiért.Mit tegyek?Kesobb szakítsak vele vagy aznap?



2019. ápr. 27. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts vele aznap, túl leszel rajta legalább és nem kell még egyszer menni.
2019. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aznap, jobb minél előbb túl lenni ezen, kár halogatni.
2019. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt ilyen. Talkálkozni se nagyon akarunk egymással már a végén, és a 11. hónapfordulónkra hajlandó volt átjönni, és akkor mondtam neki, hogy részemről ennyi volt.
2019. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akartunk*
2019. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Tedd meg neked is jobb lesz meg neki is és ne érdekeljen hogy hónapforuló vagy mi a halál van én képes voltam Valenrín nap elött egy nappal szakítani a volt barátommal.

16L

2019. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
en a 120. honapfordulonkon szakitottam a ferjemmel. azota is bánom... ne tedd meg
2019. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!