Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért rettegek a terhességtől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegek a terhességtől?

Figyelt kérdés
A menstruaciom még rendszertelen . 24 napja késik a menstruáciom, de mar megszoktam hogy ez van majd rendesen beáll mivel 16 vagyok. 4 napja lefeküdtem a barátommal. Rettenetesen parázok tőle hogy terhes lehetek mikor tudom hogy védekezünk. Viszont ott van bennem hogy elment bennem es hátha kiszakadt a gumi...Aktus ota nem vagyok valami jól. Azota erzem hogy fájdogál az alhasam illetve puffadok, étvágyam sincs. Lehetseges hogy megfog jonni? Mivel terhessegi tünet lehetetlen ilyenkor.

2020. jún. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát amiket leírtál azok premens tünetek,de ha ennyire rendszertelenül jön meg akkor feltétlen menj el egy orvoshoz... Bármilyen bajod is lehet (PCOS, IR stb...)
2020. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam már és azt mondta a nőgyógyász hogy ez normális. Pár év és nem áll be akkor kell vele foglalkozni.
2020. jún. 3. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Azért elég nagy könnyelműség ennyivel lerárzni... mondjuk attól függ hogy mikor jött meg először
2020. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 éve
2020. jún. 3. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért ha 3 év alatt még ennyire nem állt be, én aggódnék. Javaslom keress másik nőgyógyászt. Egyébként szerintem bizonyos mértékű félelem okés, főleg ha most feküdtetek le először.
2020. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Első szex során kicsit felborul a ciklus, ez teljesen normális. Pl nekem abban a hónapban ki is maradt. Nem vagy terhes hogyha jól védekeztetek. Ha a kövi is kimarad akkor menj a nőgyógyászhoz vagy ha nagyon parázol a terhesség miatt akkor vegyél egy tesztet a patikában. Ha más nem az tuti megnyugtat majd és még fog jönni. Csak ne parázz rá nagyon. A stressz miatt is késhet..

20L

2020. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor voltál nődokinál, de már el lehetne neki mondani, hogy rendszeres nemi életet élsz és így kellemetlen a rendszertelen ciklus, mert aggodalomra ad okot.
2020. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!