Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a missed ab-tol,...

Rettegek a missed ab-tol, valaki tamogatna?

Figyelt kérdés
Tavaly volt mar egy vetelesem, majd ra par honapra egy missed ab-om. Most kb 5-6 hetes terhes vagyok, jovoheten megyek orvoshoz. Az elmult par napban hanytam, rosszul voltam, feszult a hasam. A mai napom pedig teljesen tunetmentesen telt. Rettegek, hogy elhal a magzat... (tudom, valahol logikatlan elvegre a hcg produkal terhes tuneteket, es ha el is hal a magzat nem urul ki olyan gyorsan, hogy e miatt muljanak el a tunetek.) Szivesen vennek par siker sztorit vagy tamogatast. Koszonom elore is.

2019. aug. 13. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Első terhessegem missed ab lett 6 héten .

Második terhességem hányás 1-2 szer szedülés. Gyönyörű kislányom lett

3 terheségem csak annyi volt ha valamit bele tettem a a számba csak öklendeztem pl szivószál vagy a lufit nem tudtam felfújni toll bármi ami nem kaja de ennyi 😊 .

A tünetek jönnek mennek nem kell velük foglalkozni.Jó babavárást nem lesz semmi baj .🤗

2019. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom ❤️
2019. aug. 13. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy missed ab és egy vetélés után eszem újra teherbe. Rutinból írt a doki utrogestant. Nem lett gond.

3 éves a kisfiam.

2019. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly marciusban volt egy missed ab-om. Sajnos nem fejlodott embrio a petezsakban. Jelenleg 29+2 hetes varandos vagyok a kislanyommal ☺️ En ia rettegtem az elejen, hogy elmegy de szeremcsere minden rendben. Veled is igy lesz. Gratulalok! Kellemes babavarast! 😘
2019. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
❤️
2019. aug. 13. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nekem is egyik napról a másikra elmúlt minden, de minden. Este még nem tudtam hová boruljak a rosszulléttől, reggel még úgy ébredtem, mint aki sosem volt terhes. Nagyon megijedtem. Rohantam a dokihoz, semmi baja nem volt a babának. Egész terhesség alatt sosem tért vissza a rosszullét egy pillanatig sem. Az eredményt most dugtam ágyba, szundizik már :)
2019. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 missedem 8-9.heten, aztan volt egy spontan vetelesem 6. heten, aztan volt egy kemiai terhessegem. Ez kb 6 ev alatt. Most van 2 gyonyoru gyermekem😍

Minden jot kivanok Neked is! Fel a fejjel!

En vegig egyet mantraztam! Nem lesz semmi baj!!!:) es nem lett🤞🏻🤞🏻🤞🏻

2019. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6 éve született a lánykám. 3 éves volt mikor újra terhes lettem, nagyon terveztük, vártuk. 8.héten barnáztam, ügyeleten semmi jót nem mondtak. 2 nap múlva nagyon véreztem, missed ab lett a vége. Kis szünetet tartottunk és 2017 tavaszán újra babát vártam. Újra véreztem egy picit a 7.héten , azt hittem őt is elveszítjük, rettenetes érzés volt. Beszáguldottunk az ügyeletre,szerencsére dobogott a pici szíve. Kaptam progeszteront. Megmaradt a baba egészséges 1,5éves és fiú. Ne aggódj, minden jót kívánok Nektek!
2019. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly oktoberbe volt missed abom, utana nem akart jonni a baba, de a menzeszem se allt be. Iden aprilisba ismet varandos lettem, de 12. hetig nem is akartam elhinni, hogy ha neadj' Isten o sem marad velunk, ne essen annyira rosszul. 19 hetes vagyok, minden rendben :)
2019. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom Mindenkinek ❤️ remelem rendben lesz minden.
2019. aug. 14. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!