Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A feladat lehetetlen és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feladat lehetetlen és jobban teszem ha elengedem?

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt minden rendben a probléma az 636 km-re lakik tőlem.

Ez autóval kb 6 óra lenne, a helyzet az, ebből kb 5 órát Romániában kellene megtenni.

Magyar vagyok, nem tudok románul, ergo azt sem tudom mit jelentenek az útirányt jelző közlekedési táblák.

GPS-t tudok venni, igaz az sok pénzbe kerül és nem mindig pontos.

Busz és vonat nem megy arra.

Repülő sem lenne olcsó.

És korona vírus van.

Magyarul jobb, ha keresek másik lányt mindegy mennyire szeretjük egymást ezt el kell engedni?


2020. jún. 5. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Több, mint 600km-ről beszélünk, ez elég nagy táv egy kapcsolathoz, még attól is eltekintve, hogy hogyan jutnál el hozzá. Ez csak nehezít a helyzeten. Persze nem lehetetlen, de iszonyú kitartónak kell lenni.
2020. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Jöjjön a lány hozzád

probléma megoldva... számodra

Mindenesetre szerintem vírus végéig várhattok, ha meg nem akkor autó és GPS. Angolul páran tudnak azért

2020. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!