Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szalagavatón tánc más fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatón tánc más fiúval, szerintetek is lehetetlen kérés?

Figyelt kérdés

Helló,


A barátnőm a szalagavatóján más fiúval fog táncolni, mert nem egy iskolába járunk, és nem tudtunk volna egymással.


Annyit kértem tőle, hogy (megerősítésként magamnak), ha a fiú próbálkozna nála, akkor ne táncoljon vele. Ez szerintetek is lehetetlen kérés? Azt mondta, hogy nem teheti meg, mert akkor nem táncol majd senkivel.



2016. szept. 1. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy úgysem fog próbálkozni, meg semmi; én ezt el is fogadtam, ha már ennyire biztos benne, pont ezért kértem, hogy ha próbálkozna nála a fiú, akkor ne táncoljanak.
2016. szept. 1. 18:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút reális volt a kérésed, és ha a barátnőd normális, akkor max azért mondta azt, amit, mert azt akarja, hogy bízz benne :) Nem lesz semmi gond, ha tényleg szeret téged, ezerrel rúgja tökön a csávót :D
2016. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert te otthagynád azt a csajt aki nyomulna rád tánc közben?

Szerintem alapból nem táncolna olyannal akiben nem bízik, szóval nem lesz probléma. Ha meg nem bízol meg benne, akkor úgy is mindegy.

2016. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy lehetetlen. Ha a fiú próbálkozna, simán leállíthatja.
2016. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki még egyszer, hogy mit szeretnék, és hogy nincs vele bajom, hogy táncolni akar, megértem; ő is megértette az én nézőpontomat és beleegyezett. :D


Köszönöm a válaszokat.


Természetesen bízok benne, azt sem tudnám meg, ha a fiú próbálkozott nála, pont azért kérem erre, mert tudom, hogy ha megígéri, akkor az úgy lesz. :)

2016. szept. 1. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Akarva-akaratlanul is eszembe jutott,hogy az én volt barátnőm a szalagavatós partnerével csalt meg.....Ill. a megcsalást nem tudtam rábizonyítani, de most vele boldog.


A kérésed jogos és nem lehetetlen. VIszont ha a barátnőd táncolni akar, akkor tény,hogy el kell viselnie az esetleges udvarlást.

2016. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!