Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm szakítani akar mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar mert megyek egyetemre ?

Figyelt kérdés

Barátnőm 16 éves és már vagy 2 hónapja ezen megy a vita,mert szomorú,feszült és ez kihat mindenre.


Mindennap feljön témának,hogy én majd megcsalom meg majd biztos megtetszenek ott mások stb stb..

és így már nem látja értelmét a kapcsolatnak erre a kis időre.


Pedig lassan másfél éve együtt vagyunk,voltak eddig is problémáink,de azokat megoldottuk. Az a baj lassan már minden este felhozza a szakítást mert ő ezt így nem bírja :( tönkre teszem!


A kérdés az,hogy mit tudnék tenni ?

Beszéltem már vele erről nem egyszer elmondtam,hogy nekem nem kell más ,csakis őt szeretem,de addig nyugodt míg ezeket személyesen megbeszéljük ,utàna kezdődik minden előröl :(


Valaki volt már hasonló helyzetbe ? Mi lenne a megoldás ? ( nem akarom elveszíteni )



2020. jún. 6. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Valahogy meg kell értetned vele, hogy megcsalásról szó sincs. Egy kapcsolat alapja a bizalom, és ha ennyire nem bízik benned, akkor az nagy probléma.


Amúgy azt nem írtad, hogy hova mész egyetemre? Kollégiumban kell laknod, vagy ennyire nincs messze tőletek? (Bár mivel a barátnőd a megcsalástól fél, számomra logkius a kollégium, de ki tudja)

2020. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez nagyrészt tinihiszti. Amiket mond az is a manipuláció része.

Felnőtt fejjel az a benyomásom, ha olyannal vádol, hogy úgyis meg fogod csalni, akkor inkább ő készül ilyenre(nem feltétlenül, de ha mást vadolunk ilyennel, akkor általában magunkat próbáljuk mentegetni).

2020. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

30 kilométerre levő városba megyek,szóval bejárós leszek ezért is nem értem mi történne ?

Mindig mondom neki,hogy a jövőm függ ezen és szeretném tisztességesen elvégezni!



Viszont ő biztos,hogy nem csalna meg soha ebben 1000% ig biztos vagyok,csak tényleg fél szegény :(

2020. jún. 6. 09:53
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki hogy egy kapcsolat alapja a bizalom és ha ennyire nem bízik benned hogy szereted, akkor inkább te fogod kidobni. Én is ezzel tartottam sakkban az exemet, egyből abbahagyta a hisztizést minden hülyeség miatt.
2020. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Mondjad oda neki hogy egyetemre fogsz menni nem tehet semmit ellene (miért tennéd tönkre a jövődet egy lány miatt mivel ezen is kiakadt ezért amúgy se bírna többet a kapcsolatotok mint még 2 hónap szóval menj inkább egyetemre) nem tetszik neki keresel mást.(nem ám a csaj dönti el helyetted hogy mit csinálsz)
2020. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi a differencia a 30 km-re, a szomszédba történő egyetenlátogatás és a gimnáziumba járás között, kísértés szempontjából?
2020. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de itt lehet, hogy ez csak kifogás, hogy te mész egyetemre.

Ha már 2 hónapja megy a cirkusz, akkor ez mondhatni kapóra jött, hogy legyen ok a szakításra.


Amiket írsz, azok alapján nem olyannak tűnsz, mint aki megcsalná a barátnőjét, de nyilván nem ismerjük egymást. Szóval ha eddig nem volt oka, hogy féljen ilyesmitől, akkor most mi változna?

(Jó nyilván, te naponta ingázol stb). De azon kívül? Semmi.


Valahogy tényleg próbáld meg meggyőzni, vagy bebizonyítani neki, hogy nem kell ilyentől félnie.

2020. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Amikor az én exem ment egyetemre, én is mondtam neki, hogy szakítsunk (én akkor már egyetemre jártam). Nem gondoltam volna soha konkrétan, hogy megcsalna, de volt egy ilyen rossz előérzetem. Mondogatta, hogy ne, ő sosem csalna meg, csak engem szeret stbstb. Aztán végül mégis megcsalt, már az egyetem első napjaiban...

Ezt csak azért mondom el, hogy megértsd kicsit a barátnődet, mert nekem is ígértek fűt-fát, de mégis elég volt neki, hogy bekerült egy új “világba”. Mert hidd el, hogy az egyetem az egy teljesen más közeg, mint a gimi.

2020. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Egy ilyen hisztis nőszemélyt inkább hagyd a fenébe.
2020. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha ennyire hisztis, akkor hagyd a pi*sába. Lesz jobb.
2020. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!